Чи працюватимуть сирени у Хмельницькому через перебої в роботі "Київстар"

Чи працюватимуть сирени у Хмельницькому через перебої в роботі "Київстар"

Система оповіщення населення про повітряну тривогу у Хмельницькому працюватиме незалежно від роботи мобільного зв'язку та інтернету.

Про це Суспільне Хмельницький розповів начальник управління цивільного захисту Департаменту оборонної роботи Володимир Панасюк.

"Автоматичні сирени регіональної системи оповіщення працюючи не залежно від мобільного зв'язку і будуть працювати. Сирени ручного запуску також без змін. Сирени, які запускаються за допомогою сигналів через мобільний інтернет можуть бути включені й вручну персоналом", — сказав Володимир Панасюк.

За його словами, в разі потреби, населення про повітряну тривогу оповіщуватимуть чергові служби поліції та ДСНС.

Екстрені номери 101, 102, 112 працюють у штатному режимі, каже Володимир Панасюк: "Проте телефонувати на них потрібно з будь-якого іншого оператора мобільного зв'язку, крім Київстару".

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

Що відомо про збій в роботі Kyivstar

Зранку 12 грудня абоненти "Київстар" почали скаржитись на проблеми зі зв'язком, окрім того, сайт "Київстару" був тимчасово недоступний. Близько 11 години міністр інфраструктури Олександр Кубраков заявив, що сподівається, що за кілька годин роботу "Київстару" відновлять.

У Нацполіції заявили, що не мають інформації про обшуки у Kyivstar, про які повідомила низка Telegram-каналів. Джерела Суспільного в СБУ теж не підтвердили цю інформацію.

Згодом пресслужба "Київстар" повідомила Суспільному, що причиною збою стала хакерська атака. У компанії запевнили, що персональні дані абонентів не скомпрометовані.

Близько другої години генеральний директор компанії "Київстар" Олександр Комаров заявив, що поки що терміни відновлення сервісів остаточно не зрозумілі.

На початок