На війні загинув співробітник Каховської ГЕС з Херсонщини Віктор Богдан

На війні загинув співробітник Каховської ГЕС з Херсонщини Віктор Богдан

Військовий Віктор Богдан
Військовий з Херсонщини Віктор Богдан. Фото: Укргідроенерго/Telegram

На Бахмутському напрямку, виконуючи бойове завдання, загинув військовий з Херсонщини Віктор Богдан. Він був гідроенергетиком, працював на Каховській ГЕС. В жовтні 2022 року вступив до лав ЗСУ.

Про це у Telegram повідомило Укргідроенерго.

За даними відомства, Віктор Богдан обрав позивний "Каховка". У вересні 2022 року вивіз родину з окупації на підконтрольну територію і в жовтні вступив добровольцем до лав ЗСУ.

В березні 2023 року, під час виконання бойових завдань, Віктор був тяжко поранений. Отримав часткову непридатність до військової служби. Але в липні, після реабілітації повернувся до своєї окремої механізованої бригади, йдеться у повідомленні.

"Я не можу кинути побратимів. Я повинен бути з ними і разом захищати нашу країну. Хто, як не ми?", — сказав Віктор.

"Віктор ніколи не ховався від труднощів, для нього обов'язок був — понад усе. Він був добрим сином, люблячим чоловіком і батьком, вірним другом, надійним побратимом і професіоналом в роботі. Таким він назавжди залишиться у памʼяті колег та рідних", —йдеться у повідомленні Укргідроенерго.

Також під час виконання бойового завдання в Донецькій області загинув український військовослужбовець з села Хрещенівка Херсонської області Юрій Стецюк.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок