Виїжджають разом на пожежі: історія подружжя рятувальників з Одеси

Виїжджають разом на пожежі: історія подружжя рятувальників з Одеси

Ексклюзивно

Андрій і Дарина Скрипки — подружжя, яке проводить час разом не лише вдома, але й на роботі. Наприклад, виїжджає на пожежі. Він — начальник караулу у частині, вона – фахівець служби з громадськістю в головному управлінні ДСНС в Одеській області. Свою історію вони розповіли кореспондентам Суспільного.

Андрій і Дарина познайомились в університеті, в якому майбутні рятувальники вивчають фах. Хлопці та дівчата жили окремо, бачились під час шикувань та на парах, згадує чоловік. Освідчився коханій перед іншими студентами:

"Пропозицію дружині я робив на випускному, після четвертого курсу. Це було на загальній церемонії, коли нас представляли. Вийшов зі строю, спитав дозволу у ректора, мені дозволили. Сказав слова, став на коліно і запропонував руку і серце. Вона сказала: "Так".

Виїжджають разом на пожежі: історія подружжя рятувальників з Одеси
Дарина Скрипка, яка вже вісім років працює у лавах ДСНС. Фото: Суспільне Одеса

Зараз служать в одному караулі, працюють на зміні доба через три. Робота разом, зокрема спільні виїзди на надзвичайні ситуації, не заважає, а навпаки, розповідає Дарина:

"Те, що я з чоловіком – це ніяк не заважає моїй роботі і я пишаюсь ним. Круто, що ми можемо працювати й виконувати свою роботу разом".

Виїжджають разом на пожежі: історія подружжя рятувальників з Одеси
Начальник караулі в одній з частин ДСНС Андрій Скрипка. Фото: Суспільне Одеса

Робота з рідною людиною пліч-о-пліч додає впевненості, до того ж менше хвилюєшся за неї, адже вона поруч, ділиться Андрій. Однак це не впливає на професійні обов'язки, зауважує рятувальник. Порятунок тих, хто цього потребує, на першому місці:

"Немає такого, що є дружина, і все, я буду тільки її рятувати, а людей не буду. Що я буду переживати лише за неї, або ще щось таке. Ми вже звикли, ми працюємо четвертий рік разом. Ми знаємо свої задачі. Вона свою, я свою".

Кожен з подружжя планує продовжувати роботу в ДСНС та розвиватись у своїй кар’єрі.

Виїжджають разом на пожежі: історія подружжя рятувальників, Одеса, 8 грудня 2023 року.
Подружжя рятувальників Андрій і Дарина Скрипки. Фото: Суспільне Одеса

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок