Чернівці вийшли з "червоної" карантинної зони, ще два райони Буковини — залишаються в ній

Чернівці вийшли з "червоної" карантинної зони, ще два райони Буковини — залишаються в ній

Чернівці вийшли з "червоної" карантинної зони, ще два райони Буковини — залишаються в ній
Суспільне Буковина

Чернівці, Кіцманський та Сторожинецький райони перейшли з "червоної" карантинної зони до "помаранчевої". Водночас Герцаївський та Кельменецький райони залишаються в "червоній".

Таке рішення прийняла державна комісія з надзвичайних ситуацій, повідомляє у своєму Telegram-каналі Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Путильський, Сокирянський та Хотинський райони, а також місто Новодністровськ перейшли до "жовтої" зони карантину. Решта районів й надалі "помаранчеві".

Оновлене зонування діятиме з 21 вересня.

У "жовтій" та "помаранчевій" зонах діють одинакові карантинні обмеження — дозволена робота закладів харчування, кінотеатрів і установ культури із заповненням не більше 50% в кожному окремому залі. Відтепер нема заборон на проведення концертів та інших масових заходів. Втім для цього потрібно забезпечити дистанцію, наявність масок та розміщення не більше однієї людини на п'ять квадратних метрів.

У "помаранчевій" зоні більше нема обмеження на роботу громадського транспорту, але перевозити людей можна лише на сидячих місцях. У цих карантинних зонах навчальні заклади переходитимуть на дистанційну форму навчання, якщо понад 50% класів або груп школи чи дитсадка пішли на самоізоляцію.

Читайте також: Міська рада Чернівців подала позов на уряд через карантинне зонування.

Обмеження "червоної" карантинної зони щодо роботи шкіл та садочків відтепер визначатимуть спільним рішенням державної та регіональної комісій з техногенної безпеки.

Що відомо

  • Уряд змінив критерій віднесення регіонів до "червоної" зони.
На початок