У Полтаві встановлення новорічної ялинки погодилися оплатити підприємці

У Полтаві встановлення новорічної ялинки погодилися оплатити підприємці

У Полтаві встановлять новорічну ялинку на площі перед обласним театром за гроші підприємців. Профінансує монтаж та демонтаж громадська організація "Підприємці Полтавщини". Лист з цією інформацією отримали в канцелярії Полтавської міської ради.

Рада оборони області погодила встановлення новорічних ялинок. Робити це мають за гроші меценатів. У Полтаві витрати на монтаж та демонтаж погодилась взяти на себе громадська організація "Підприємці Полтавщини", розповів Суспільному її голова Євген Дикань. Відповідний лист надійшов і до міської ради 4 грудня.

У Полтаві встановлення новорічної ялинки погодилися оплатити підприємці
Площа біля театру імені Гоголя, де встановлюють новорічну ялинку. Фото: Суспільне Полтава

За словами секретаря міськради Катерини Ямщикової, на роботи потрібно приблизно 400 тисяч гривень.

"Тема витрати грошей із бюджету на встановлення ялинки – це не є дешевий процес. Її встановити, зібрати, потім розібрати, шатро, ілюмінації – це все достатньо немаленькі суми. Витрачати гроші з бюджету (на встановлення ялинки – ред.) ми не можемо. Тоді, коли люди писали, що гроші меценатів – на ЗСУ, тут важлива історія – кожен меценат це питання визначає для себе самостійно, і ми не маємо до цього причетності", — розповіла секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.

За словами Євгена Диканя, роботи на площі перед обласним театром почнуть після дозволу РВА.

У Полтаві організують новорічний ярмарок
Вулиця Соборності у Полтаві, де організовують новорічний ярмарок. Фото: Суспільне Полтава

Окрім того, зазначила Ямщикова, планують організовували новорічний ярмарок. Нині готують відповідну пропозицію до районної військової адміністрації.

Паркан, гірлянди, арки та скульптури до штучної ялинки у Полтаві закупили 2018-го за понад 7 мільйонів гривень. А 2017-го придбали іграшки за 1,5 мільйони. У грудні 2022-го року через повномасштабне вторгнення новорічну ялинку в обласному центрі не встановлювали.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок