"Різдво в коробці": українці, які живуть у місті Борна, передадуть подарунки ірпінчанам

"Різдво в коробці": українці, які живуть у місті Борна, передадуть подарунки ірпінчанам

"Різдво в коробці": українці, які живуть у місті Борна, передадуть подарунки ірпінчанам
Українці, які живуть у м. Борна, зібрали подарунки для дітей із Ірпеня. Фото: Ірпінська міська рада/Telegram

Українці, які наразі живуть у німецькому місті Борна, долучилися до благодійної акції "Різдво в коробці". Вони зібрали подарункові набори для дітей Ірпеня.

Про це повідомляє у Telegram пресслужба Ірпінської міської ради.

Зазначається, що українці зібрали подарункові набори для найменших жителів Ірпеня. Зокрема, для напівсиріт, тих, хто втратив батьків на фронті, та дітей, які живуть в модульних містечках, після втрати житла.

"Різдво в коробці": українці, які живуть у місті Борна передадуть подарунки ірпінчанам
Фото: Ірпінська міська рада/Telegram

У міськраді поінформували, що подарунки будуть приблизно однакові, їх складали, наприклад, в коробки з-під взуття. А серед подарунків: іграшки, солодощі, канцтовари, предмети гігієни, тощо.

"Кожна коробочка унікальна, заповнена з любов'ю і підписана для дівчинки чи хлопчика. Особливо приємно, що наші українські родини разом з дітками купували, збирали і запаковували ці подарунки для дітей Ірпеня. Нам дуже хотілося, хоч якось підтримати їх в святкові дні, настрій яких затьмарює жорстока війна", — каже радниця Ірпінського міського голови Оксана Сулима.

Що відомо про різдвяно-новорічні заходи у Києві та області

13 листопада у Броварах стартувала щорічна акція "Фабрика Святого Миколая". Це – благодійний проєкт, покликаний зібрати подарунки для дітей із соціально незахищених сімей напередодні Різдва і новорічних свят. Триватиме збір до 4 грудня.

21 листопада у центрі Києва запрацювала Новорічна поштова резиденція від "Укрпошти", де прийматимуть листи від дітей і дорослих до Святого Миколая. Вікових обмежень для участі у листуванні немає. Вартість листа, відповідно до стандартних тарифів, 12 гривень.

27 листопада у Бучі на Київській площі почали встановлювати головну новорічну ялинку громади. Роботи фінансуються коштом благодійників. Засвітити ялинку планують у День Святого Миколая 6 грудня.

Загалом на Київщині діятимуть 36 резиденцій Святого Миколая, здебільшого розміщені на базі закладів культури: у бібліотеках, будинках культури. Також працюватимуть виїзні резиденції з адресним врученням подарунків для близько 10 тисяч дітей області.

У Києві не буде великих ярмарок та святкувань на Різдво та Новий Рік. Але головну ялинку країни встановлять та прикрасять за кошти меценатів, а також обмежено використовуватимуть електроенергію.

На початок