На війні загинули Володимир Віблий, Олександр Пелиничко та Роман Пучков з Кіровоградщини

На війні загинули Володимир Віблий, Олександр Пелиничко та Роман Пучков з Кіровоградщини

На війні загинули Володимир Віблий, Олександр Пелиничко та Роман Пучков з Кіровоградщини
Колаж: Суспільне Кропивницький

На російсько-українській війні загинули захисники з Кіровоградської області. Це – Володимир Віблий з Соколівської громади, Олександр Пелиничко з міста Долинська, Роман Пучков зі Світловодської громади.

Володимир Віблого народився 26 травня 1987 року в селі Далеке Новоукраїнського району. З сім’єю переїхав жити в село Олено-Косогорівка Кропивницького району. Тут закінчив місцеву школу, працював трактористом. У чоловіка залишилась дружина та три доньки. Поховали військового 4 грудня у рідному селі.

Загиблий боєць Володимир Віблого.
Загиблий боєць Володимир Віблого. Колаж: Соколівської громади

Олександр Пелиничко загинув під час виконання бойового завдання біля села Новопрокопівка на Запоріжжі. Пішов захищати Україну на дев'ятий день повномасштабного вторгнення Росії. На фронті служив звʼязківцем, виконував завдання на Херсонському та Запорізькому напрямках. У мирному житті Олександр Пелиничко працював лісорубом у Долинському лісовому господарстві. Йому було 38 років. У воїна залишилась дружина та 15-річна донька.

Олександр Пелиничко з Долинської громади.
Олександр Пелиничко з Долинської громади. Колаж: Суспільне Кропивницький

Житель селища Власівка Роман Пучков загинув 28 листопада біля села Терни Донецької області. Був заступником командира бойової машини, навідник оператор. У мирному житті чоловік працював у сфері будівництва. У загиблого залишились дружина та син. Про дату поховання повідомлять додатково.

Роман Пучков зі Світловодської громади.
Роман Пучков зі Світловодської громади. Колаж: Суспільне Кропивницький

На початок