Умєров зустрівся з послом Британії та запропонував переговори з міністром оборони Шаппсом

Умєров зустрівся з послом Британії та запропонував переговори з міністром оборони Шаппсом

Міністр оборони України Рустем Умеров та посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс
Міністр оборони України Рустем Умеров та посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс, 2 грудня 2023 року, Київ. Фото: Рустем Умєров / twitter.com/rustem_umerov

Міністр оборони України Рустем Умеров привітав Мартіна Гарріса з призначенням на посаду посла Великої Британії в Україні та розповів про пріоритети свого перебування на посаді.

Про це Умєров повідомив на платформі Х.

Він наголосив, що Велика Британія стала першою європейською країною, яка спрямувала зброю українській армії для відбиття російської агресії.

Український міністр відзначив, що всі реформи, які проводить Україна, особливо у сфері закупівель летальної й нелетальної зброї та оборонного виробництва, мають важливе значення для вступу в НАТО.

Крім цього, Рустем Умєров запропонував вести регулярні телефонні переговори з міністром оборони Великої Британії Грантом Шаппсом.

"Це була б чудова можливість проконсультуватися з усіх питань, пов'язаних із нашою співпрацею з Великою Британією і Північноатлантичним альянсом", — зазначив міністр.

Мартін Гарріс почав працювати на посаді посла в Україні 11 вересня. Тоді копії вірчих грамот у новопризначеного посла прийняв заступник міністра закордонних справ України Євген Перебийніс.

На початок