Армія РФ продовжує штурми Авдіївки, вибухи на БАМ. Тиждень на фронтах

Армія РФ продовжує штурми Авдіївки, вибухи на БАМ. Тиждень на фронтах

Тренування українських військових у таборі у Великій Британії
Тренування українських військових у таборі у Великій Британії, 29 листопада 2023. AP Photo/Alastair Grant

Сили оборони струмують атаки росіян по всій лінії фронту — від Куп’янського напрямку до півдня України. На Байкало-Амурській магістралі сталися вибухи й це — чергова операція СБУ в тилу РФ. Суспільне розповідає, як пройшов тиждень на фронтах.

Куп’янський та Лиманський напрямки

В районі Куп’янська росіяни наступають на північному сході від міста — в бік Синьківки та Петропавлівки. На Лиманському напрямку — атаки армії РФ в районах Стельмахівки та Серебрянського лісництва Луганської області, та на півночі Донеччини — біля Тернів, Ямполівки і Торського.

В Генштабі кажуть, росіяни також відновили штурми в районі Сватового.

Бахмутський напрямок

Атаки армії РФ на південь від Бахмута — по лінії Іванівське, Кліщіївка, Андріївка, та західніше міста — в районах Богданівки та Хромового.

Бахмутський напрямок 1 грудня 2023
Графіка: Суспільне

Авдіївський напрямок

Росіяни продовжують штурми Авдіївки. Бої навколо міста — східніше Новобахмутівки, південніше Новокалинового, в районах Сєверного, Степового, Первомайського, Опитного, північно-східніше Бердичів та південніше Тоненького.

Британська розвідка вважає, що з жовтня на півночі від Авдіївки росіяни просунулися на 2 км, але це коштувало армії РФ тисяч втрат.

Мар’їнський напрямок

Бої в районах Красногорівки, Мар’їнки та Новомихайлівки.

Південь

На півдні Донеччини Сили оборони відбивають атаки західніше Вугледару — у напрямку Пречистівки, біля Старомайорського та Водяного. На Запоріжжі російські військові атакують західніше Вербового та поблизу Роботиного і Новопрокопівки.

Тил РФ

У ніч проти 27 листопада ГУР дронами атакувало Смоленський авіаційний завод у Росії.

Вночі 30 листопада стався вибух на Байкало-Амурській магістралі, а 1 грудня — ще один. Це — чергова успішна спецоперація СБУ.

На початок