Прогрес у 2 км коштував РФ тисяч втрат : британська розвідка про штурм Авдіївки

Прогрес у 2 км коштував РФ тисяч втрат : британська розвідка про штурм Авдіївки

Знак Авдіївка
Знак Авдіївка. Фото: Агєєв Андрій / УНІАН

Останніми днями попри тисячні втрати російські війська здійснили невелике просування у спробі оточити місто Авдіївка на Донбасі, однак Україна контролює коридор у місто.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони Великої Британії.

"Останніми днями російські війська здійснили подальше невелике просування на північній осі руху в кліщі в рамках спроби оточити місто Авдіївка на Донбасі. З початку жовтня 2023 року на цій ділянці російські війська просунули лінію фронту на 2 км", — йдеться у повідомленні.

Як зазначили у британській розвідці, попри скромність, цей прогрес, ймовірно, є одним із найбільших досягнень Росії з весни 2023 року. Це коштувало задіяним підрозділам тисяч втрат.

"Ця операція поступово наближає російські війська до Авдіївського коксохімічного заводу, де українські сили займають одну з основних оборонних позицій. Хоча Авдіївка стала виступом на українській лінії фронту, Україна продовжує контролювати коридор території шириною приблизно 7 км, через який вона продовжує постачати місто", — йдеться у повідомленні.

Як повідомляють військові, армія РФ почала обстрілювати центр Авдіївки з Донецька і не полишає спроб оточити місто. Росіяни застосовують авіацію та засоби радіоелектронної боротьби, щоб знищувати українські безпілотники.

На початок