Двох жителів Миколаєва підозрюють у продажі сурогатного алкоголю

Двох жителів Миколаєва підозрюють у продажі сурогатного алкоголю

Двох жителів Миколаєва підозрюють у продажі сурогатного алкоголю
Правоохоронець заповнює адміністративні матеріали. Фото: Головне управління Національної поліції Миколаївській області

У Миколаєві власника магазину та продавчиню підозрюють у продажі сурогатного алкоголю. Станом на перше грудня правоохоронці припинили роботу магазину.

Про це повідомили на сайті Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.

За інформацією поліції, то те, що в закладі на проспекті Богоявленському у Миколаєві здійснюють торгівлю алкоголем невідомого походження, стало відомо під час моніторингу засобів масової інформації.

"Співробітники управління превентивної діяльності обласного главку поліції Миколаївщини перевірили цю інформацію та задокументували факт продажу нелегальної алкогольної продукції", — йдеться в повідомленні.

Правоохоронці під час обшуку вилучили 14 літрів горілки й коньяку та 18 літрів пива і слабоалкогольних напоїв, які реалізовувались у пляшках без марок акцизного податку встановленого зразка.

Продавали сурогатного алкоголю. Підозрюють двох мешканців Миколаєва
Правоохоронці перевіряють магазин. Фото: Головне управління Національної поліції Миколаївській області

Крім того, власник закладу, де продавали алкогольні та слабоалкогольні напої не надав правоохоронцям документи на здійснення своєї діяльності.

"Відносно чоловіка поліцейські склали адміністративний протокол Частина перша статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення про "Порушення порядку провадження господарської діяльності" та відносно продавчині Частина перша статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння", — йдеться в повідомленні.

Правоохоронці адміністративні матеріали скерували до суду.

Власнику закладу передбачається відповідальність у вигляді накладення штрафу у розмірі до 34 000 гривень, а продавчині — до 10 200 гривень.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок