Голова Миргородської громади на Полтавщині: щодо депутата і хабаря проведуть службове розслідування

Голова Миргородської громади на Полтавщині: щодо депутата і хабаря проведуть службове розслідування

Сергій Соломаха
poltava.to

Голова Миргородської громади Сергій Соломаха ініціював службове розслідування, а також реорганізацію земельної комісії до якої входив затриманий правоохоронцями депутат.

Про це він повідомив під час брифінгу.

За словами голови громади, ситуація із затриманням депутата міськради під час отримання хабаря — це пляма на місцевому самоврядуванні.

"Не в образу членам земельної комісії, але ви бачите яка ситуація. Пропоную переформатувати земельну комісію. Прошу підтримати це, а інакше я буду ухвалювати свої рішення".

Окрім змін в земельній комісії, голова громади ініціював проведення службового розслідування. Для цього створять спеціальну комісію, яку очолить Сергій Соломаха.

29 листопада депутата міськради затримали детективи НАБУ під час отримання ймовірного хабаря у розмірі 66,7 тисячі доларів за вирішення земельного питання. Як встановило слідство, посадовець запропонував допомогти місцевому фермеру, який хотів продовжити строк дії оренди земельних ділянок та орендувати нові, повідомляла раніше пресслужба НАБУ. Як стало відомо Суспільному із джерел, пов’язаних із правоохоронними органами, мова йде про депутата міськради Михайла Лавицького.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок