Стало відомо, кого з депутатів Миргородської міськради затримало НАБУ та СБУ

Стало відомо, кого з депутатів Миргородської міськради затримало НАБУ та СБУ

Депутат Михайло Лавицький
Михайло Лавицький. Фото: скріншот відео "Телевізійна студія Миргород"

Правоохоронці під час ймовірного одержання неправомірної вигоди, яку надавав місцевий фермер, затримали депутата Миргородської міської ради Михайла Лавицького. Про це стало Суспільному відомо із джерел, пов’язаних із правоохоронними органами.

Чоловіка затримали детективи НАБУ під час отримання ймовірного хабаря у розмірі 66,7 тисяч доларів за вирішення земельного питання. Як встановило слідство, посадовець запропонував допомогти місцевому фермеру, який хотів продовжити строк дії оренди земельних ділянок та орендувати нові, повідомляла пресслужба НАБУ.

Депутат пообіцяв особисто проголосувати за прийняття рішення під час земельної комісії та забезпечити достатню кількість голосів під час сесії.

Суспільне намагається отримати позицію Михайла Лавицького.

Хто такий Михайло Лавицький

Михайло Лавицький народився 2 березня 1962-го року в селі Блистова в Чернігівській області. Має вищу освіта. 1979-го року вступив до Харківського вищого військового авіаційного училища, яке закінчив з відзнакою 1983-го року за фахом льотчик-винищувач. При виконанні службових обов’язків отримав травму, у зв’язку з чим був звільнений в запас. З 1998-го року проживає в місті Миргород, йдеться на офіційному сайті громади.

За інформацією офіційного сайту руху "Чесно", із березня 2006-го року - депутат Миргородської міської ради. Колишній керівник місцевого осередку "Партії регіонів". Нині є членом партії "Рідне місто".

Одружений, має двох синів та двох онуків.

Де зараз Михайло Лавицький

Нині депутата затримали. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу за частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України "Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою". Санкція - позбавлення воліПозбавлення волі — це кримінальне покарання, що являє собою примусову ізоляцію злочинця від суспільства та тримання його в спеціалізованій установі з певним режимом відбування на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок