Сніг та ожеледиця: якою буде погода на Львівщині у перші дні грудня

Сніг та ожеледиця: якою буде погода на Львівщині у перші дні грудня

Сніг та ожеледиця: якою буде погода на Львівщині у перші дні грудня
Церква св. Михаїла у Львові, листопад 2023 року. Фото: Маріанна Попович/Суспільне Львів

Синоптики попередили про погіршення погодних умов на Львівщині у період з 1 по 3 грудня. На території області очікують сніг та ожеледицю, а температура повітря знизиться.

Про це повідомили на Facebook-сторінці "Львівського гідрометцентру".

Погода зміниться через проходження атмосферних фронтів з заходу та в подальшому впливом холодної повітряної маси.

1 та 2 грудня прогнозують часом сніг та мокрий сніг, вдень з дощем. Місцями — значні опади. У неділю, 3 грудня, вночі прогнозують значний мокрий сніг та сніг, вдень часом сніг. Місцями — хуртовини. Подекуди налипання мокрого снігу, ожеледь, туман. На дорогах ожеледиця.

"Висота снігового покриву 1-2 грудня дещо знизиться, з 3 грудня спостерігатиметься приріст висоти снігового покриву на 5 – 10 см", — зазначають у "Львівському гідрометцентрі".

Також синоптики прогнозують поступове зниження температури повітря на території Львівщини.

"1-2 грудня вночі 0-5° морозу, вдень від 3° морозу до 3° тепла. 3 грудня вночі 2 -7° морозу, вдень 0-5° морозу. Надалі очікуємо встановлення морозяної погоди: вночі 8-14° морозу, при проясненнях місцями до 18° морозу; вдень 1-6° морозу", — зазначають у "Львівському гідрометцентрі".

Такі погодні умови можуть призвести до порушень роботи служб електропостачання, зв’язку, будівельної галузі та до порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.

На початок