30 листопада Львівщина прощається із трьома військовими

30 листопада Львівщина прощається із трьома військовими

30 листопада Львівщина прощається із трьома військовими
На Львівщині прощаються із трьома військовими. Фото: Роман Балук / пресслужба Львівської міської ради

Сьогодні, 30 листопада, на Львівщині поховають трьох військовослужбовців. Тарас Покора, Кирило Брюханов і Предеус Ігор загинули у російсько-українській війні.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської ОВА.

Тарас Покора — львів'янин. Йому було 44 роки. Із перших днів повномасштабної війни чоловік вступив до Збройних Сил України. Був командиром протитанкового взводу 33 окремої механізованої бригади.

Тарас Покора
Тарас Покора. Фото: пресслужба Львівської ОВА

Тарас Покора загинув 23 листопада 2023 року. У військового залишилася дружина, троє дітей, батьки й сестра.

Кирило Брюханов — 44-річний уродженець Львова. До Збройних Сил України долучився як доброволець на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Воював на східному напрямку в 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила.

Кирило Брюханов
Кирило Брюханов. Фото: пресслужба Львівської ОВА

Кирило Брюханов загинув 25 листопада 2023 року. В нього залишилася дружина,четверо дітей, онука, батьки, брат і велика родина.

Ігор Предеус народився в селі Новоселівка Запорізької області. Йому було 38 років. Із 2014 року воював у зоні АТО, із 2017 року жив у Дрогобичі. До Збройних Сил України Ігор Предеус повернувся 25 лютого 2022 року.

Ігор Предеус
Ігор Предеус. Фото: пресслужба Львівської ОВА

Від 29 серпня 2022 року Ігор не виходив на зв’язок. Тіло військового повернули під час обміну тілами загиблих захисників "Азовсталі". Ігор Предеус загинув 1 вересня 2022 року. У нього залишилися батьки, брат, син і донька.

На початок