У Кропивницькому попрощалися з Олександром Гульдасом та Андрієм Селівестровим

У Кропивницькому попрощалися з Олександром Гульдасом та Андрієм Селівестровим

У Кропивницькому на Далекосхідному кладовищі попрощалися з загиблими у російсько-українській війні військовими Олександром Гульдасом та Андрієм Селівестровим.

Олександр Гульдас

Олександр Гульдас родом з села Калаколове нинішньої Смолінської громади Новоукраїнського району. Жив з батьками у Кропивницькому. До війни працював на різних роботах — водієм, в охоронній фірмі, на підприємстві, яке будувало автозаправні станції, розповів родич бійця Іван Спірін.

У серпні 2022 року Олександра Гульдаса мобілізували. Служив у відділенні дорожньої техніки батальйону матеріального забезпечення. Був на Херсонському та Донецькому напрямках.

Загинув 15 листопада під час мінометного обстрілу біля села Богданівка Бахмутського району Донецької області. Йому було 38 років.

У Кропивницькому попрощалися з Олександром Гульдасом та Андрієм Селівестровим
На Далекосхідному кладовищі попрощалися з загиблими військовими Олександром Гульдасом та Андрієм Селівестровим. Фото: Суспільне Кропивницький

Андрій Селівестров

Андрій Селівестров народився і жив у Кропивницькому. Закінчив технікум механізації сільського господарства, вищу освіту здобув в інституті комерції. З 2015 року брав участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях, розповів дядько військового Леонід Жданов.

З 2017 року до повномасштабного вторгнення Росії Андрій Селівестров проходив реабілітацію.

26 лютого 2022 року добровольцем пішов захищати Україну. Служив командиром відділення та в господарчому відділенні взводу забезпечення гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону.

Загинув 23 листопада внаслідок пожежі в місці тимчасової дислокації підрозділу в Чернігівській області. Андрію Селівестрову було 50.

Поховали військових на Алеї слави.

На початок