Новий напрямок атак на Авдіївку, плацдарми на лівому березі Дніпра. Тиждень на фронтах

Новий напрямок атак на Авдіївку, плацдарми на лівому березі Дніпра. Тиждень на фронтах

Український танк поблизу Бахмута
Український танк поблизу Бахмута, Донецька область, 22 листопада 2023. AP Photo/Alex Babenko

Армія РФ розпочала нову хвилю масованих атак на Авдіївку, та додала ще один їхній напрямок. Сили оборони утворили плацдарми на лівому березі Дніпра в Херсонській області. Суспільне розповідає, як пройшов тиждень на фронтах.

Куп’янський та Лиманський напрямки

В Харківській області росіяни проводять атаки з північного сходу від Куп’янська — в бік Синьківки, з південного сходу — у напрямку Іванівки та східніше Петропавлівки. На Лиманському напрямку війська РФ атакують біля Сіверська.

Бахмутський напрямок

Атаки армії РФ в районах Кліщіївки та Андріївки та східніше Південного. В українському Генштабі повідомили, що кількість атак армії РФ в районі Бахмута збільшилась.

Авдіївський напрямок

На цьому напрямку російські війська розпочали третю хвилю атак, заявив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський. 22 листопада російські війська кинули в наступ декілька механізованих колон, проте Сили оборони їх зупинили.

Авдіївський напрямок 24 листопада 2023
Графіка: Суспільне

Росіяни атакують на північ від Бахмута — у напрямку Новокалинового та дещо західніше — у напрямках Новобахмутівки та Степового. На захід від Авдіївки армія РФ проводить штурми в районі Сєверного. Також з’явився новий напрямок атак — південніше Авдіївки — з боку Донецька, через Спартак.

Мар’їнський напрямок

Сили оборони відбивають атаки росіян в районах Красногорівки, Мар’їнки та Побєди.

Південь

На півдні Донеччині росіяни атакують західніше Старомайорського. На Запоріжжі — в районах Роботиного та північно-західніше Вербового.

Сили оборони утворили плацдарми на лівому березі Дніпра Херсонської області та знищили в цьому районі понад 1200 солдатів РФ, 24 танки та 89 російських артсистем.

На початок