У Чернівцях змінили вартість харчування для пільгових категорій учнів шкіл

У Чернівцях змінили вартість харчування для пільгових категорій учнів шкіл

У Чернівцях змінили вартість харчування для пільгових категорій учнів шкіл
Фото ілюстративне. Вежа

У Чернівцях змінили вартість обідів для учнів пільгових категорій. Це потрібно, щоб школи могли затвердити меню на наступний семестр. Вартість харчування відшкодовуватимуть школам з міського бюджету, учні-пільговики продовжать харчуватися безоплатно.

Рішення про це підтримали на засіданні виконкому.

Як змінилися ціни

Вартість обідів для учнів 1-4 класів взимку (січень-лютий) становитиме 46,08 гривень. За цей період минулого року ціна вартість становила 43,79 гривні.

Для 5-9 класів – 55,18 гривень (раніше було 52,34), для 10-11 класів – 61,96 гривень (раніше 58,58).

Також виконком встановить ціни обідів на березень-травень. Для учнів 1-4 класів – 47,86 гривень, для 5-9 класів – 57,16 гривень, для 10-11 класів – 64,12 гривень.

Чому змінили вартість

Меню та вартість харчування затверджують щосезону. Вартість розраховують залежно від середньої ринкової ціни на ті продукти, з яких готуватимуть страви. Про це раніше у коментарі Суспільному повідомила керівниця управління освіти Ірина Ткачук. Управління освіти має погоджувати вартість меню у Держпродспоживслужби й потім виносити це рішення на затвердження виконавчого комітету.

"Ми формуємо меню, яке є чотиритижневим. Чотири тижні діти харчуються абсолютно іншим набором продуктів. Й оскільки починається новий семестр скоро, а зараз у нас договори тільки тривають на осінь і на другий місяць зими, тому ми затверджуємо нове меню та ціни", — каже Ткачук.

Відтепер школи зможуть розпочати підготовку до нового шкільного семестру: затвердити ціни та меню на зимовий та весняний періоди, а також провести закупівлю послуг харчування та визначити підприємців, які будуть цим займатися.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок