"Вона повноцінно готується" – Бринзак про повернення Варвинець до команди

"Вона повноцінно готується" – Бринзак про повернення Варвинець до команди

"Вона повноцінно готується" – Бринзак про повернення Варвинець до команди Facebook НОК України та олімпійська команда

Президент Федерації розповів про плани Юлії Джими та Ірини Варвинець підготовку до сезону.

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак в інтерв'ю XSport назвав умови повернення до основної команди Ірини Варвинець, яка спочатку через травму, потім – у зв'язку з декретом, пропустила два сезони поспіль.

"Вона тренується, зараз має приїхати в Сянки на збір. Там тренери подивляться на її стан і будуть планувати підготовку. Можу сказати, що вона повноцінно готується", – відзначив Бринзак.

Збірна до 20 вересня проводить збір у селі Яворів на Львівщині. Разом з командою немає Юлії Джими, яка, за словами Бринзака, тривалий час тренуватиметься в Поклюці під наставництвом свого особистого тренера Уроша Велепця.

"Якщо повертатися до України, то назад до Європи можна і не потрапити. Тому Юля буде максимально можливий термін перебувати і готуватися в Словенії. Стосовно гвинтівки, вона взяла з собою свій приклад, а безпосередньо сам стовбур отримає на місці", – розповів президент Федерації.

Раніше інших до Європи зможуть потрапити також Дмитро Підручний та Валентина Семеренко. Наприкінці вересня вони вирушать на літню шоу-гонку в німецькому Вісбадені, після чого поїдуть на збір в гори, ймовірно – до австрійського Рамзау.

Читайте також: Бринзак: Якщо не вдасться виїхати на "вкатку" до Скандинавії, є запасний варіант

Читайте також: Як українські атлети готуються до зимового сезону із закритими кордонами

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start