Бринзак: Якщо не вдасться виїхати на "вкатку" до Скандинавії, є запасний варіант

Бринзак: Якщо не вдасться виїхати на "вкатку" до Скандинавії, є запасний варіант

Бринзак: Якщо не вдасться виїхати на "вкатку" до Скандинавії, є запасний варіант Facebook Володимир Бринзак

Президент Федерації біатлону розповів про проблеми з виїздом української збірної за кордон та плани з їх вирішення.

Основна збірна України з біатлону до 20 вересня перебуватиме на тренувальному зборі в селі Яворів на Львівщині. Однак, як наголосив президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак, команді вкрай важливо в жовтні виїхати на снігове покриття. У інтерв'ю XSport він поділився планами, як вирішуватимуть проблему з виїздом за кордон.

"Працюємо над тим, щоб поїхати на збір до Європи в жовтні. Зараз спілкуємося з німецькою Федерацією, вони обіцяли зробити все можливе, щоб ми змогли потрапити в Рупольдинг і Рамзау. Нам дуже важливо виїхати на висоту, почати тренуватися на снігу, врешті-решт протестувати лижі. Тренуватися все літо на одному місці дуже складно в психологічному плані. Проте, в Сянках є всі необхідні умови і в плані підготовки ми багато не втратили.Спортсмени виконують всю тренувальну програму, а значить до сезону команда буде готова", – розповів Бринзак.

Минулі роки збірна України проводила "вкатку" в Фінляндії та Норвегії. Однак, якщо цьогоріч таки не вдасться виїхати до Скандинавії, є альтернатива і в Україні.

"Нам обіцяють Буковель. Якщо в жовтні-листопаді буде хоч кілька морозних днів, можна буде підготувати трасу. Наразі там вже закуплені гармати, прокладені труби для засніження траси. Тому тільки-но з'явиться можливість, сніг настріляють, це буде для нас хорошим запасним варіантом", – зазначив очільник Федрації.

Читайте також: В Україні вперше проведуть шоу-гонку з біатлону

Читайте також: Як українські атлети готуються до зимового сезону із закритими кордонами

Читайте також: Санітра: "Восени збірній особливо необідно виїхати за кордон"

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТенісГімнастика