"Держава покликала – я йду": Коваль про призначення головою Фонду держмайна

"Держава покликала – я йду": Коваль про призначення головою Фонду держмайна

Віталій Коваль
Віталій Коваль на одній із нарад з питань безпеки. Фото: Facebook В.Коваля

Одним із завдань на посаді нового голови Фонду держмайна України начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль бачить перезавантаження роботи держоргану.

Про це посадовець написав у своєму Telegram після того, як Верховна Рада проголосувала за його призначення очільником ФДМУ.

"Держава покликала – я йду. Сьогодні Верховна Рада підтримала мою кандидатуру на посаду голови Фонду Держмайна України. За — 279 голосів. А це означає, що потрібно зайняти ще відповідальнішу позицію в системі державного управління", — написав посадовець.

Коваль зазначив, що "важливо перезавантажити роботу потужного державного органу":

"Завдання, щоб всі кошти, згенеровані фондом, йшли на обороноздатність і зміцнення держави.

Окремо посадовець торкнувся теми кадрів після свого призначення:

"Наступний очільник області ефективно і достойно продовжить роботу нашої згуртованої і професійної команди, частина якої залишиться працювати в регіоні. А декого з них невдовзі побачите серед нових управлінців в столиці".

Що відомо про призначення Коваля

Після більш ніж чотирьох років на посаді очільника обласної держадміністрації 21 листопада парламент проголосував за призначення Віталія Коваля головою Фонду держмайна України.

На посаді він замінить Рустема Умерова, який очолив Міноборони.

За кандидатуру Коваля 279 нардепів проголосували за, троє проти, 20 утримались і 39 не голосували.

Що відомо про Віталія Коваля

Головою Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Коваля призначили у вересні 2019-го. Сам він уродженець міста Березне, йому 42 роки.

У 2003 році Коваль закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю "Банківська справа", у 2017 році – Львівську бізнес-школу Українського католицького університету.

Працював у банку, був підприємцем, потому керівником фірм, які спеціалізувались на роботі в аграрному секторі, а також на будівництві доріг.

Віталій Коваль одружений, має двох доньок. Посадовець також – кандидат у майстри спорту з греко-римської боротьби. Очолює обласну федерацію греко-римської боротьби, виконком Асоціації спортивної боротьби України, а також є першим віцепрезидентом Всеукраїнської федерації греко-римської боротьби.

Коваль також є депутатом Рівненської міської ради від "Слуги народу". На останніх місцевих виборах міського голови він посів третє місце.

Після офіційного указу про звільнення з посади Віталія Коваля, обов’язки начальника ОВА виконуватиме перший заступник голови ОДА Сергій Подолін, відповідно до функціональних повноважень. Про це повідомили у пресслужбі обласної держадміністрації.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок