ВР призначила начальника Рівненської ОВА Коваля головою Фонду держмайна

ВР призначила начальника Рівненської ОВА Коваля головою Фонду держмайна

Віталій Коваль на кордоні з Білоруссю
Віталій Коваль на кордоні з Білоруссю після інспекції укріплень, 2022 рік. Фото: Рівненська ОДА

Верховна Рада 21 листопада проголосувала за призначення начальника Рівненської обласної військової адміністрації Віталія Коваля на посаду голови Фонду державного майна України.

Про це стало відомо з прямої трансляції нардепа Олексія Гончаренка із засідання Верховної Ради.

Таке призначення низка нардепів анонсували більше тижня тому, однак процес відклали через процедуру перевірки кандидата з НАЗК. Віталій Коваль очолював Рівненську обласну адміністрацію понад чотири роки. На посаді він замінить Рустема Умерова, який очолив Міноборони.

За кандидатуру Коваля 279 нардепів проголосували за, троє проти, 20 утримались і 39 не голосували.

Що відомо про Віталія Коваля

Головою Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Коваля призначили у вересні 2019-го. Сам він уродженець міста Березне, йому 42 роки.

У 2003 році Коваль закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю "Банківська справа", у 2017 році – Львівську бізнес-школу Українського католицького університету.

Працював у банку, був підприємцем, потому керівником фірм, які спеціалізувались на роботі в аграрному секторі, а також на будівництві доріг.

Віталій Коваль одружений, має двох доньок. Посадовець також – кандидат у майстри спорту з греко-римської боротьби. Очолює обласну федерацію греко-римської боротьби, виконком Асоціації спортивної боротьби України, а також є першим віцепрезидентом Всеукраїнської федерації греко-римської боротьби.

Коваль також є депутатом Рівненської міської ради від "Слуги народу". На останніх місцевих виборах міського голови він посів третє місце.

Після офіційного указу про звільнення з посади Віталія Коваля, обов’язки начальника ОВА виконуватиме перший заступник голови ОДА Сергій Подолін, відповідно до функціональних повноважень. Про це повідомили у пресслужбі обласної держадміністрації.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок