На Львівщині 21 листопада попрощаються із сімома військовими

На Львівщині 21 листопада попрощаються із сімома військовими

На Львівщині 21 листопада попрощаються із сімома військовими
Фото: пресслужба Львівської міської ради

Сьогодні, 21 листопада, на Львівщині поховають сімох загиблих воїнів. Назар Кушпіт, Тарас Колодій, Василь Максим'як, Богдан Летнянка, Андрій Пришляк, Олександр Подолюх та Тарас Поліха загинули у бою з військами РФ.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Назар Кушпіт — житель села Вихопні Жовтанецької територіальної громади. Із початком повномасштабного російського вторгнення чоловік служив у війську механіком-водієм другого механізованого відділення військової частини А4722. Захисник загинув 26 серпня у районі сіл Роботино та Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області. У Назара залишились дружина та двоє дітей. Похорон військового розпочнеться о 13:00.

Назар Кушпіт
Назар Кушпіт. Фото: пресслужба Львівської ОВА

Тарас Колодій — мешканець Старого Села Давидівської громади. Чоловік пішов захищати країну на початку повномасштабної війни. Військовослужбовець загинув на Авдіївському напрямку Донецької області. Йому було 44 роки. У Тараса Колодія залишилися батьки, дружина, двоє дітей і сестра. Захисника поховають у рідному селі.

Тарас Колодій
Тарас Колодій. Фото: пресслужба Львівської ОВА

Василь Максим’як мешкав у Бориславі Дрогобицького району. Працював оператором котельні. У березні 2023 року чоловік долучився до лав Збройних сил України, де служив у 42 окремій механізованій бригаді. Василь Максим’як загинув 12 листопада 2023 року поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області. Йому було 52 роки. У захисника залишився рідний брат. Чин похорону за загиблим відбудеться о 13:30. Поховають захисника на Алеї Героїв на кладовищі в селі Попелі.

Василь Максим'як
Василь Максим'як. Фото: пресслужба Львівської ОВА

Богдан Летнянка — уродженець села Верхній Дорожів Мединецької територіальної громади. Чоловік працював у пожежній частині Самбірської залізниці. Його мобілізували з перших днів повномасштабної війни. Богдан Летнянка загинув внаслідок ушкоджень під час атаки FPV-дронів. У нього залишилася дочка й син. Чин поховання воїна відбудеться о 13:00.

Богдан Летнянка
Богдан Летнянка. Фото: пресслужба Львівської ОВА

Андрій Пришляк мешкав у Мостиській громаді. Чоловіка мобілізували до Збройних сил України у квітні 2023 року. Він став командиром 3 парашутно-десантного взводу. Військовослужбовець загинув у бою 18 листопада 2023 року поблизу села Новоселівське Сватівського району Луганської області. У військового залишися батьки й молодший брат. Чин похорону Андрія Пришляка відбудеться о 13:00.

Андрій Пришляк
Андрій Пришляк. Фото: сторінка у Facebook Мирослави Пельц

Олександр Подолюх народився у місті Яворів Львівської області. Олександр Подолюх служив на території Волинської, Запорізької, Черкаської та Донецької областей. Впродовж останнього періоду був командиром взводу – старшим офіцером батареї у складі військової частини А4640. Чоловік загинув у віці 52 років. У воїна залишилися батько, дружина, двоє доньок і брат. Поховають Олександра на Личаківському кладовищі.

Олександр Подолюх
Олександр Подолюх. Фото: пресслужба Львівської ОВА

Тарас Поліха житель села Муроване Белзької громади. Захисник служив у військовій частині А4635. До Збройних сил України долучився з початком повномасштабного російського вторгнення. Військовий загинув 13 листопада біля села Роботине Запорізької області під час танково-артилерійської атаки. Йому було 32 роки. В нього залишилося двоє дітей. Чин похорону захисника розпочався о 12:00. Тараса Поліху поховають на Мурованському цвинтарі.

На початок