"Мені потрібно йти воювати": у Полтаві попрощалися з морпіхом Денисом Сидоренком

"Мені потрібно йти воювати": у Полтаві попрощалися з морпіхом Денисом Сидоренком

Доповнено

У Полтаві відспівали полеглого морського піхотинця Дениса Сидоренка. Військовий загинув на Херсонщині. До повномасштабного вторгнення воїн працював та прожив у Диканській громаді.Чин відспівування провели у Свято-Успенському соборі ПЦУ.

Віддати шану військовослужбовцеві прийшли рідні, друзі, побратими. Про це повідомляє кореспондентка Суспільного із місця прощання.

У Полтаві прощаються з матросом Денисом Сидоренком
Портрет Дениса Сидоренка. Фото: Суспільне Полтава

39-річний матрос Денис Сидоренко проживав та працював у селі Велика Рудка Диканської громади, , розповіла його сестра Оксана Рудич. За її словами, чоловік хотів стати поліцейським, однак не вдалося за станом здоров'я.

Загинув військовий Денис Сидоренко з Полтавщини
Прощання із Денисом Сидоренком. Фото: Суспільне Полтава

Мобілізували бійця 10 липня 2023-го року. Він служив на посаді водія батальйону морської піхоти поблизу Одеси. Пізніше його перевели ближче до Миколаєва, розповіла сестра Оксана Рудич.

"Узагалі Денис був непридатним для військової служби. Його не забирали в армію. У липні, коли йому вручили повістку, він не відмовлявся, не ховався. Він сказав: «Навіть, якщо ховатимусь, то не зможу з цим жити. Мені потрібно йти воювати, значить така моя доля»", — розповіла сестра полеглого Оксана Рудич.

Попрощалися із полеглим воїном Денисом Сидоренком
Рідні полеглого Дениса Сидоренка. Фото: Суспільне Полтава

Загинув захисник під час виконання бойового завдання поблизу села Кринки на Херсонщині. Сталося це 14 листопада 2023-го року. Про це повідомив командир роти охорони п’ятого відділу Полтавського районного ТЦК та СП Олександр Дзюба.

"Весь час, скільки він там був, він у мене ніколи нічого не просив, ніякої допомоги, грошей. Говорив, що у нього все добре, у нього все є. Ми поговорили з ним 11 листопада. Хвилин 40 ми розмовляли, довго. Він завжди веселий хлопчик був, багато жартував. І все, ми попрощалися. 17 (листопада – ред.) мені повідомили, що його більше немає", — сказала сестра загиблого військовослужбовця Оксана Рудич.

У воїна залишилися батько, брат та сестра. Поховали Дениса Сидоренка у селі Велика Рудка, де він проживав.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок