Зеленський повідомив про новий оборонний пакет від США та про наради з посадовцями

Зеленський повідомив про новий оборонний пакет від США та про наради з посадовцями

Зеленський повідомив про новий оборонний пакет від США та про наради з посадовцями
Президент України Володимир Зеленський під час вечірнього звернення 20 листопада 2023 року, фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський сьогодні 20 листопада провів низку нарад з посадовцями, зокрема з прем'єр-міністром Шмигалем та керівниками ГУР і СБУ.

Про це президент повідомив під час вечірнього звернення.

"Перша – це планування нашої міжнародної комунікації на найближчі тижні. Будуть відповідні події. Також провів наради з керівниками розвідки – і ГУР, і Служби зовнішньої розвідки України. Обидві працюють потужно, вдячний за це", — уточнив він.

Голова українського уряду Денис Шмигаль також доповів Зеленському про перемовини з представниками Болгарії та Румунії.

"Цей напрямок транскордонної взаємодії зараз очевидно зростає. Я дякую партнерам. Це й робота морського коридору, і дунайського експортного кластера, і загалом товарообіг між нашими країнами. Лише з Румунією ми бачимо потенціал зростання до 4 мільйонів тонн товарообігу до кінця цього року", — додав президент.

Крім того, Зеленський під час звернення повідомив, що Сполучені Штати надали Україні новий оборонний пакет. Деталей президент не надав.

"Я вдячний. Зокрема, буде більше артилерії – снарядів, які потрібні саме зараз", — зазначив він.

Раніше газета The Washington Post писала, що Сполучені Штати зможуть допомагати Україні, принаймні ще "деякий час", додавши, що у пакет увійшли боєприпаси великої дальності.

Своєю чергою міністр оборони США Ллойд Остін, який 20 листопада прибув до Києва із неоголошеним візитом, зустрівся з президентом Володимиром Зеленським та запевнив, що США і союзники продовжать підтримувати Україну на полі бою.

На початок