Британські фермери привезли у Львів ще 35 пікапів для ЗСУ: яким бригадам передадуть

Британські фермери привезли у Львів ще 35 пікапів для ЗСУ: яким бригадам передадуть

Британські фермери привезли у Львів ще 35 пікапів для ЗСУ: яким бригадам передадуть
Машини, які передали британці в межах акції "Пікапи для миру", 18 листопада 2023 року. Фото: Львівська ОВА

Сьогодні, 18 листопада, фермери з Великої Британії привезли у Львів ще 35 автівок для українських військових підрозділів. Це вже десята передача пікапів у межах акції "Пікапи для миру". За увесь час військові отримали більш ніж 260 пікапів.

Як повідомили у пресслужбі Львівської ОВА, акцію "Пікапи для миру" у березні цього року заснував британець Марк Лерд. Фермер почав допомагати Україні ще у 2014 році, а після повномасштабного вторгнення співпраця посилилась. За словами Марка Лерда, переважно британські фермери передають власні пікапи.

"Машини ми переважно не купуємо, а віддаємо свої. Більшість одразу ж і перефарбовують у зелений військовий колір. Завдяки нашій акції вдалося передати вже більше 260 автомобілів. Намагаємось також усі автомобілі укомплектувати гуманітарним вантажем для Збройних сил України, вимушених переселенців та жителів прифронтових територій. Ми віримо в перемогу України!" – каже Марк Лерд.

Передача автівок від британських фермерів
Передача автівок від британських фермерів. Фото: Львівська ОВА

Ініціатор акції та частина фермерів-благодійників безпосередньо приїхали до Львова, щоб передати авто. Також до події долучився представник посольства Сполученого Королівства Великої Британії в Україні Білал Захід, українські посадовці та військовослужбовці з різних частин.

"35 пікапів ми сьогодні передаємо військовим ПвК "Захід" Повітряних Сил ЗСУ, 24 ОМБр імені Короля Данила, 150 бригади ТрО ЗСУ, 125 бригади ТрО ЗСУ та в інші підрозділи, які звернулися з відповідними запитами. Ці машини допоможуть нашим воїнам пересуватись по бездоріжжю, евакуйовувати поранених і рятувати життя побратимів й мирних жителів", — говорить начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Український військовий підписує прапор: "From Ukraine with love"
Український військовий підписує прапор: "From Ukraine with love". Фото: Львівська ОВА

Британці заявили, що продовжуватимуть підтримувати Україну, щоб повернути в Європу мир.

На початок