Здобули 44 медалі: у Відкритому чемпіонаті міста Бровари з кікбоксингу WAKO команда з Радомишля посіла перше місце

кікбоксинг Радомишль чемпіонат
Бровари, листопад 2023 року. Фото: Сергій Дзюба/Facebook

У Відкритому чемпіонаті міста Бровари з кікбоксингу WAKO команда спортсменів із Радомишля посіла перше загальнокомандне місце і здобула 44 медалі.

Про це Суспільному розповів тренер-викладач Радомишльської дитячо-юнацької спортивної школи Сергій Дзюба.

За його словами, команда кікбоксерів з Радомишля здобула 44 медалі:

• перше місце — 24 медалі;
  • друге місце — 9 медалей;
  • третє місце — 11 медалей.

"У чемпіонаті змагалися понад 300 спортсменів з п'яти областей України: Житомирської, Чернігівської, Хмельницької, Одеської та Київської. За перемогу у різних видах кікбоксингу, вікових групах і вагових категоріях боролися учасники віком від 7 до 40 років. У командному заліку з-поміж 28 клубів команда "РФК" Радомишльської дитячо-юнацької спортивної школи посіла перше загальнокомандне місце. Наші кікбоксери змагалися в розділах: поінтфайтінг, лайт-контакт", — розповів Сергій Дзюба.

медалі Відкритий чемпіонат міста Бровари з кікбоксингу WAKO спортсмени з Радомишля перше місце

Перше місце здобули: Нікіта Дзюба, Дарина Білорус, Евеліна Чирка, Валерія Генюта, Іван Волинець, Ангеліна Тужик, Артур Фролов, Артем Чернюк, Дмитро Малицький, Нікіта Шикунов, Денис Руденко, Софія Лукашенко, Іванна Романюк, Андрій Соловйов.

Друге місце посіли: Анастасія Гуменюк, Нікіта Дзюба, Артур Петрук, Ярослав Сорока, Даніїл Бродовський, Ростислав Сербовец, Артем Сіментін, Артем Чернюк.

Третє місце вибороли: Владислав Бідюк, Владислав Виноградов, Владислав Вовк, Ілля Полек, Максим Кононунченко, Артем Литвиненко, Артем Матківський, Максим Мельниченко, Ярослав Сорока, Іван Хлопін.

Під час проведення змагань відбувся збір коштів на потреби ЗСУ — вдалося зібрати 41 тисячу 500 гривень.

Здобули 44 медалі: у Відкритому чемпіонаті міста Бровари з кікбоксингу WAKO спортсмени з Радомишля посіли перше місце

Раніше Суспільне повідомляло, що у місті Тернопіль відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів. Кікбоксери з Радомишля здобули 32 медалі.