Родом із Житомирщини: що відомо про нового першого заступника міністра оборони Івана Гаврилюка

Родом із Житомирщини: що відомо про нового першого заступника міністра оборони Івана Гаврилюка

Уродженець Житомирщини, Міністерство оборони, призначення, Іван Гаврилюк
Уродженця Житомирщини призначили першим заступником міністра оборони України. Фото із сторінки Facebook Міністерства оборони України

17 травня Кабінет міністрів України ухвалив рішення про призначення на посаду першого заступника міністра оборони України уродженця Житомирщини генерала-лейтенанта Івана Гаврилюка, який із 5 жовтня 2023 року обіймав посаду заступника міністра оборони.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства оборони України на сторінці Facebook.

"Уродженець Житомирщини Іван Гаврилюк розпочав військову кар’єру у 1988 році. Закінчив Сумське вище артилерійське командне училище, Національну академію та Національний університет оборони України. Пройшов шлях від командира взводу до начальника Головного управління — заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України. Отримав значний практичний досвід при проходженні військової служби на керівних посадах в органах військового управління Збройних Сил України", — сказано в інформації Міноборони.

На офіційному сайті Міністерства оборони України йдеться, що Іван Гаврилюк народився 19 квітня 1971 року в селищі Іванопіль Чуднівського району (нині — Краснопільська громада Бердичівського району) Житомирської області.

У Збройних Силах України він з 1 серпня 1988 року. Працював заступником керівника та керівником штабу відділу ракетних військ і артилерії управління армійського корпусу, був заступником керівника та керівником Тилу управління армійського корпусу, начальником Головного управління логістики.

З 3 березня 2020 року звільнився із військової служби у запас та працював радником командувача Сил логістики ЗСУ.

24 лютого 2022 року знову прийнятий на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період і призначений начальником управління зв’язку та інформаційних систем штабу Командування Сил логістики Збройних Сил України.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок