“Я на 10 років старший, і в бою буде так само”. Ломаченко висловився про наступного суперника

“Я на 10 років старший, і в бою буде так само”. Ломаченко висловився про наступного суперника

“Я на 10 років старший, і в бою буде так само”. Ломаченко висловився про наступного суперника UGC

Український чемпіон світу в легкій вазі Василь Ломаченко вважає, що зможе впоратися зі своїм майбутнім опонентом, зухвалим американцем Теофімо Лопесом.

На своєму ютуб-каналі Василь розповів, як оцінює стиль Лопеса за чемпіонським поєдинком (IBF) з Річардом Коммі.

"У Лопеса очевидно є проблеми в захисті, оскільки за один раунд він встиг пропустити дуже багато ударів від Коммі, яких можна було не пропускати. Але врешті-решт, якимось дивом він влучив у Коммі. Я це називаю щасливим ударом. У цьому бою зіткнулися два панчери (стиль, за якого боксер намагається нокаутувати суперника серією технічних сильних ударів – Ред.), тому рано чи пізно це мало скінчитися нокаутом.”, – сказав Ломаченко.

Боксер також прокоментував їхню різницю у віці, яка становить 10 років (Ломаченку 32, Лопесу – 22).

"Йому точно 22 роки? Розмовляє він десь на 40, упевнено дуже говорить. Я ніколи не замислювався над різницею у віці, я дивлюся на боксера, що він вміє в рингу, де його переваги, де мої. Цікаво виходить, я на 10 років старший. І, думаю, в бою буде так само. Це все одно, що я вчуся в університеті, а він у школі.” – зіронізував спортсмен.

Як відомо:

  • Василь Ломаченко є чинним володарем трьох чемпіонських поясів у легкій вазі: WBO, WBA та WBC. Аби стати абсолютним чемпіоном світу, йому потрібно здобути лише титул IBF, яким зараз володіє Лопеc.
  • Теофімо Лопеc виграв усі свої 15 поєдинків, 12 з яких — нокаутом.
  • Поєдинок Лопес-Ломаченко має відбутися в квітні 2020 року, місце поки невідоме.
  • Батько-тренер американця, Лопес-старший, цілковито впевнений у перемозі сина, і вважає Ломаченка хибним чемпіоном.
Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start