Батько Теофімо Лопеса назвав Ломаченка хибним чемпіоном і пообіцяв покінчити з ним

Батько Теофімо Лопеса назвав Ломаченка хибним чемпіоном і пообіцяв покінчити з ним

Батько Теофімо Лопеса назвав Ломаченка хибним чемпіоном і пообіцяв покінчити з ним Facebook

14 грудня на Медісон-сквер-гарден американець Теофімо Лопез технічним нокаутом здолав Річарда Коммі і став головним претендентом на бій з українцем Василем Ломаченком. Батько-тренер Лопеса впевнений, що у Василя в цьому поєдинку немає шансів.

Теофімо Лопес-старший зухвало висловився на адресу українського чемпіона Василя Ломаченка, повідомляє BoxingScene.

"Два роки тому я сказав людям, що ми збираємося звернути голову Ломаченку, бо він фальшивий чемпіон. Він ніколи не стикався з таким бійцем, як мій син. Ми дуже голодні. Ми індіанці, ми походимо з чистої крові індіанців і збираємось довести, що індіанці могутніші за європейців. У березні чи квітні 2020 року ми покінчимо з Ломаченком і зробимо це менше ніж за п’ять раундів", — сказав Лопес.

Утім, безперечним фаворитом у цьому поєдинку є саме українець. Зазначимо, Ломаченко також був присутнім на поєдинку Коммі-Лопес.

Батько Теофімо Лопеса назвав Ломаченка фальшивим чемпіоном і пообіцяв покінчити з нимFacebook

Батько Теофімо Лопеса назвав Ломаченка фальшивим чемпіоном і пообіцяв покінчити з ним

Як відомо:

  • Василь Ломаченко є чинним володарем трьох чемпіонських поясів у легкій вазі: WBO, WBA та WBC. Аби стати абсолютним чемпіоном світу, йому потрібно здобути лише титул IBF, яким зараз володіє Лопез.
  • Теофімо Лопез виграв усі свої 15 поєдинків, 12 з яких — нокаутом.
Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол