Футбол: гол херсонця у першому турі Першої ліги визнали найкращим

Футбол: гол херсонця у першому турі Першої ліги визнали найкращим Світлина: Facebook/МФК "Кристал" Херсон

Гол півзахисника МФК "Кристал" (Херсон) Івана Гливого у ворота МФК "Миколаїв" у матчі першого туру Першої ліги Чемпіонату України з футболу визнали кращим за результатами всіх матчів розіграшу.

Такий вердикт винесли у спортивному виданні "Sport Arena".

Гол, який повернув інтригу в Південному дербі, херсонець забив на 74-й хвилині матчу, зменшивши відставання "Кристалу" від миколаївських гостей. Попри це, тоді херсонський клуб поступився із рахунком 1:2.

Спортивні журналісти відзначили гол Івана Гливого саме за красу виконання та дальність удару - гарматний постріл з-за меж штрафного майданчика (приблизно 30 метрів до воріт) не лишив голкіперу миколаївської команди жодних шансів.

Зазначимо, що згідно з офіційною статистикою ПФЛ Іван Гливий минулого сезону зіграв за херсонський "Кристал" 20 матчів, провівши на полі загалом 1 433 хвилини. За цей час Іван забив за клуб 8 голів, посівши у рейтингу голеадорів 6 позицію.

Нагадаємо, що сезон 2019/2020 херсонський клуб провів у групі Б Другої ліги й посів друге місце, що дозволило "Кристалу" кваліфікуватися до Першої ліги Чемпіонату України з футболу.