СБУ прийшла на митницю в Рівному

СБУ прийшла на митницю в Рівному

Оновлено
СБУ прийшла на митницю в Рівному
Суспільне Рівне

У Рівному співробітники СБУ прийшли на Поліську митницю Держмитслужби та проводять слідчі дії. Цю інформацію Суспільному підтвердили в управлінні Служби безпеки України в області та на самій митниці.

В СБУ ситуацію станом на полудень прокоментували коротко. Зі слів речниці управління Інни Ілючок, працівники справді перебувають на митниці та проводять слідчо-оперативні заходи. Більш детально про те, чого стосуються такі дії, в УСБУ пообіцяли повідомити пізніше.

Підтвердив присутність правоохоронців Суспільному в телефонному коментарі і начальник Поліської митниці Сергій Панчук.

"Дійсно, у нас проводяться зараз слідчі дії, але подробиць сказати поки не можу. Все буде ясно по завершенню слідства. Причину обшуків поки назвати не можу", – каже митник.

Пізніше Сергій Панчук розповів, що обшуки проводили також на Волині. Митниця обслуговує територію цих двох областей.

"В рамках кримінального провадження (відбувались слідчі дії, - ред.), порушеного в лютому місяці щодо питань, пов'язаних з оформленням, діяльністю певних підприємств. На вимогу ухвали суду надали всі документи, які цікавлять слідчі органи", – додав Сергій Панчук.

Речниця управління СБУ Волині Іванна Поліщук зазначила, що слідчі дії проводили працівники СБУ не згаданих обласних управлінь. Тому подробиці пообіцяла повідомити згодом.

Читайте також

  • 6-го грудня 2019-го року Служба безпеки України проводила слідчі дії на Рівненській митниці. Підстава – кримінальне провадження, відкрите за матеріалами СБУ Державним бюро розслідувань. Йшлося про статтю 364 ККУ "Зловживання владою та службовим становищем". На митниці пояснили, що цікавили силовиків документи щодо здійснення у 2018 році митних оформлень.
  • У листопаді 2010-го у СБУ також заявляли, що посадовці Рівненської, Львівської та Івано-Франківської митниць організували нелегальну схему розмитнення іноземних авто. Обшуки в Рівненській митниці проводили працівники з Києва.
  • У серпні 2019-го працівники ДБР з Києва провели обшуки у будівлі Рівненської митниці на вулиці Соборній та у приміщенні митного посту "Рівне" на вулиці Млинівській. Тоді йшлось про справи щодо ухилення від сплати податків, підробка документів, зловживання владою.
  • У Грудні 2019-го року Рівненська митниця була реорганізована у Поліську митницю ДФС.

Автори: Іван Марчук, Аліна Дубовська

На початок