"Не повернули більшість грошей, та це були кошти на Олімпіаду". Саладуха – про фінансування спорту

"Не повернули більшість грошей, та це були кошти на Олімпіаду". Саладуха – про фінансування спорту

Ексклюзивно
"Не повернули більшість грошей, та це були кошти на Олімпіаду". Саладуха – про фінансування спорту УНІАН

Легкоатлетка та народна депутатка України Ольга Саладуха – про вплив коронавірусу на фінансування спорту та підготовку спортсменів.

15 вересня Кабмін має ухвалити перший драфт державного бюджету на 2021 рік. Суспільне Спорт запитало у Ольги Саладухи, чого очікувати у фінансуванні спортивної галузі в наступний, олімпійський рік.

"Ми повернули 481 мільйон гривень назад в бюджет під час коронавірусу. Більшість грошей нам не вдалось повернути, але це були гроші виділені на підготовку наших спортсменів до Олімпійських Ігор. На наступний рік, я думаю, ми з цим всім впораємось. Адже наша команда гідна виступати в найкращій екіпіровці та їздити на збори. Необхідні кошти, аби дотриматися всього того календарного плану, який є зараз в Міністерстві молоді та спорту. Думаю, все вийде. Дай Боже, щоб Олімпійські Ігри відбулись", – сказала Ольга.

Низку турнірів через COVID-19 було перенесено, й атлети лише нещодавно повернулися в змагальний ритм. Інші ж – скасували зовсім, і такі види, як-от карате, дзюдо, фехтування чи водні види змушені переживати тривалу перерву. Народна депутатка додала, що скасування змагань та неможливість поїхати на тренувальні збори деяких спортсменів приводить у відчай.

"Багато спортсменів у розпачі. Вони кажуть: "Як ми можемо готуватися, якщо в нас у змагальний сезон немає змагальної практики? Це дуже важко. Тому я сподіваюсь, що ми все відновимо", – додала Саладуха.

Інтерв'ю записала Діана Кондратюк

Читайте також: "Беленюк про фінансування спорту в бюджеті-2021: "Комунікації ще не було"

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start