Беленюк про фінансування спорту в бюджеті-2021: «Комунікації ще не було»

Беленюк про фінансування спорту в бюджеті-2021: «Комунікації ще не було»

Ексклюзивно
Беленюк про фінансування спорту в бюджеті-2021: «Комунікації ще не було» УНІАН

Борець-депутат має лише припущення, як фінансуватиметься спортивна галузь в олімпійський рік.

Перший драфт держбюджету мають внести до 15 вересня, однак, як розповів Жан Беленюк у коментарі Суспільному Спорт, станом на 5 вересня комунікації з міністром молоді та спорту Вадимом Гутцайтом ще не було.

"Це вони мають дати направлення з приводу того, який об’єм фінансування необхідний згідно з планами на наступний рік. А ви знаєте, що рік буде олімпійський, як і цей мав бути. Я думаю, що видатки будуть збільшені, але наскільки, поки що невідомо", - сказав Беленюк.

Беленюк ще принаймні на рік планує лишитися в спорті, аби представити Україну на перенесених Олімпійських іграх у Токіо. Борець греко-римського стилю прокоментував, як вдається поєднувати роботу в Раді та підготовку до Олімпіади.

"Я повністю пройшов навчально-тренувальний збір. Зараз теж відвідую навчально-тренувальну базу. Підтримую форму максимально, наскільки це можливо. Добре, що є для мене наразі можливість тренуватися з молодіжною командою. І навіть зараз, коли почалася робота на пленарних тижнях, я комбіную – мій тренер робить усе, щоб я максимально оптимізував свої тренування. Все для того, щоб встигати і на килимі попрацювати і в Раді відпрацювати необхідний час", - зазначив Жан.

Читайте також: Українського бійця UFC дискваліфікували через вживання допінгу. Коментар спортсмена

Борець сподівається, що буде віднайдена вакцина й Ігри Токіо-2020 не скасують зовсім. Чи лишиться в спорті за такого сценарію, Жан поки відповіді не має.

Інтерв'ю записала Діана Кондратюк

Що відомо

  • У квітні 2020-го бюджет українського спорту скоротили на 2,5 мільярда гривень. На понад 300 мільйонів "зрізали" бюджет на підготовку та участь у змаганнях, зокрема й через скасування Олімпіади. Утім, найбільше постраждав спорт людей з інвалідністю. З майже 2 мільярдів гривень їм лишили 412 мільйонів.

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start