Реабілітація військових: в ОВА розповіли про спроможність медзакладів на Волині

Реабілітація військових: в ОВА розповіли про спроможність медзакладів на Волині

У відділеннях кластерних та надкластерних лікарень Волині має бути від 30 до 60 ліжок для реабілітації військовослужбовців.

Наразі в області всі лікарні такого типу мають відповідний пакет документів в програмі медичних гарантій для надання реабілітації бійцям, окрім медзакладу в Любомлі, повідомив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко під час Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся у Луцьку.

Зі слів очільника МОЗ, аби розвивати реабілітаційну допомогу на Волині необхідно рухатися у чотирьох напрямах:

• стаціонарна допомога;

• амбулаторна допомога;

• довготривала реабілітація;

• психологічна реабілітація.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час Конгресу місцевих та регіональних влад
Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час Конгресу місцевих та регіональних влад. Фото: Волинська військова адміністрація

Станом на початок жовтня в області 3 176 пацієнтів реабілітувалися у стаціонарних умовах та 3 757 – в амбулаторних. Пропускна спроможність реабілітаційних центрів Волині на стаціонарному рівні — 454 пацієнти на день. Водночас станом на початок листопада стаціонарну реабілітаційну допомогу отримують 342 пацієнти.

Також в області працюють над тим, аби тут запрацював центр довготривалої реабілітації для військових, зокрема, на базі Волинської обласної клінічної лікарні мають створити реабілітаційний центр "Recovery".

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок