На Хмельниччині відкрили пам'ятні дошки загиблим воїнам

На Хмельниччині відкрили пам'ятні дошки загиблим воїнам

На Хмельниччині відкрили пам'ятні дошки загиблим воїнам
Фото: Війтовецька громада

На фасаді Війтовецького ліцею відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам з Хмельниччини — Володимиру Королю та Івану Білому.

Про це повідомили у Війтовецькій територіальній громаді.

За їхньою інформацією, на відкриття пам'ятного знаку прийшли родини загиблих, жителі Війтівець та навколишніх сіл, школярі та вчителі ліцею, а також представники духовенства та влади.

Рідні загиблих воїнів відкрили пам'ятні дошки, листопад 2023, Війтовецька громада, Хмельниччина
Рідні загиблих воїнів відкрили пам'ятні дошки, листопад 2023, Війтовецька громада, Хмельниччина. Фото: Війтовецька громада

Меморіальні дошки відкрили найближчі родичі загиблих захисників Володимира Короля та Івана Білого. Освятив пам'ятні знаки настоятель Свято-Вознесенського храму села Писарівка отець Олег та настоятель Греко-Католицької церкви Війтівець отець Володимир, пишуть у громаді.

Селяни навколішки вшанували пам'ять загиблих воїнів, листопад 2023, Війтовецька громада, Хмельниччина
Селяни навколішки вшанували пам'ять загиблих воїнів, листопад 2023, Війтовецька громада, Хмельниччина. Фото: Війтовецька громада

Пам'ять загиблих захисників України Володимира Короля та Івана Білого селяни вшанували хвилиною мовчання й поклали квіти до меморіальних дощок.

"Відтепер пам’ятні знаки будуть постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм героїв-земляків Івана Білого, Володимира Короля та раніше загиблого Даніїла Братаніча. Вічна пам'ять та честь, вічна слава воїнам", — написали у громаді.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок