КМДА взялася розробляти ПДР для електросамокатів

КМДА взялася розробляти ПДР для електросамокатів

КМДА взялася розробляти ПДР для електросамокатів
АР

Київська державна адміністрація домовилася з компанією Bolt про умови використання електросамокатів: наступні два місяці прокат працюватиме у тестовому режимі, а міська влада терміново розробить правила дорожнього руху для самокатів на цей період.

"Протягом найближчого часу, терміново, розробити перелік правил із безпеки та використання, якими будуть послуговуватись користувачі самокатів протягом тестового періоду, що триватиме до кінця сезону 2020 року (орієнтовно жовтень-листопад)", - повідомили у пресслужбі КМДА.

У відомстві також планують створити робочу групу з представників адміністрації міста, поліції, народних депутатів та представників бізнесу для обговорення та напрацювання пропозицій законодавчого регулювання правил руху для електросамокатів та іншого "мікротранспорту" на рівні міста та держави.

Раніше київський міськголова Віталій Кличко заявив, що рух електросамокатів законодавчо не врегульований і закликав Bolt "прибрати несанкціоновано встановлені пункти прокату" електросамокатів. У компанії відповіли, що міська влада не має підстав вимагати від бізнесу отримання будь-якого роду погоджень і дозволів. Кличко також звернувся до Верховної ради з проханням якомога швидше врегулювати пересування на мікротранспорті.

4 вересня парламент підтримав у першому читанні законопроєкт, який вводить нову категорію учасників дорожнього руху — користувачів персонального електротранспорту, як то електросамокати, сігвеї, моноколеса, тощо.

На початок