Українські громади отримали понад 370 шкільних автобусів у межах кампанії, що фінансується Єврокомісією

Українські громади отримали понад 370 шкільних автобусів у межах кампанії, що фінансується Єврокомісією

Українські громади отримали понад 370 шкільних автобусів у межах кампанії, що фінансується Єврокомісією
Під час візиту президентки Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн до Києва відбулось урочисте передання українським громадам понад 370 шкільних автобусів, 5 жовтня 2023 року, фото: ОПУ

Під час візиту президентки Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн до Києва відбулось урочисте передання українським громадам 371 шкільного автобуса. Участь у заході взяла перша леді України Олена Зеленська.

Про це повідомляється на офіційному сайті Офісу президента України.

"Торік під час візиту до Європарламенту розповіла про цю потребу пані Президентці Єврокомісії Урсулі фон дер Ляєн. І ось українські громади отримують понад 370 автобусів. Це великий прояв солідарності. Це прямий маршрут у майбутнє дітей – їхнє та всієї країни – посеред війни", — прокоментувала Зеленська.

Вона також зауважила, що серед нових автобусів є й інклюзивні, що мають підйомники для учнів, які користуються колісними кріслами. Це, за словами першої леді, допоможе забезпечити доступ до освіти всім українським учням.

Передані автобуси розподілять між шістьма областями, постраждалими від російської агресії: Київською, Сумською, Миколаївською, Дніпропетровською, Львівською та Чернігівською.

Європейська комісія загалом закупила 100 автобусів загальною вартістю приблизно 14 мільйонів євро. Державні й приватні організації в країнах – членах ЄС надали ще 271 шкільний автобус через Механізм цивільного захисту ЄС, яким керує ЄК.

До Києва 4 листопада прибула президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн. Це вже її шостий візит до української столиці.

Раніше стало відомо, що керівництво Євросоюзу має намір 8 листопада презентувати звіт, в якому нададуть оцінку прогресу, досягнутому Україною в її заявці на членство. Це буде письмовий звіт, в якому детально опишуть, наскільки Україна просунулася у виконанні необхідних євроінтеграційних реформ.

На початок