У громаді на Тернопільщині попрощалися із двома загиблими військовими

У громаді на Тернопільщині попрощалися із двома загиблими військовими

У громаді на Тернопільщині попрощалися із двома загиблими військовими
Фото: Великоберезовицька селищна рада

На Тернопільщині у Великоберезовицькій громаді попрощалися із двома загиблими військовослужбовцями Юрієм Патрою та Василем Здебом.

Про це повідомили у соцмережі Великоберезовицької селищної ради.

У Великоберезовицькій громаді попрощалися зі старшим солдатом Юрієм Патрою. Чоловік житель села Лучка. Загинув під час артилерійського обстрілу 30 жовтня 2023 року біля села Левадне Запорізької області.

Юрій Патра
Прощання з військовим. Фото: Великоберезовицька селищна рада

"Жорстока війна забрала життя справжнього патріота, молодого та люблячого батька, чуйного чоловіка, вірного друга та зразкового воїна. У пам’яті односельчан Юрій Патра назавжди залишиться добрим, щирим, усміхненим, життєрадісним, чесним та справедливим, готовим прийти на допомогу. У воїна залишились дружина Галина та донечка Ілона", — йдеться у повідомленні.

Юрій Патра
Юрій Патра. Фото: Великоберезовицька селищна рада

Також у Великоберезовицькій громаді попрощалися з 22-річним жителем села Петриків лейтенантом Василем Здебом.

Василь Здеб
Прощання з Василем Здебом. Фото: Великоберезовицька селищна рада

У жовтні він отримав важкі поранення. Приблизно місяць лікарі Київського військового госпіталю боролись за його життя, але врятувати військового не вдалося. Лейтенант помер 1 листопада 2023 року.

Василь Здеб
Прощання з лейтинантом. Фото: Великоберезовицька селищна рада

"Війна забрала життя надзвичайної та доброї, щирої людини, патріота, вірного друга та надійного побратима. У Василя Здеба залишились батько Віктор, мати Ольга, брат Іван і сестричка Вікторія. Висловлюємо щирі співчуття усім рідним і близьким Василя Здеба. Сумуємо разом з вами, низько схиляємо голови у скорботі", — пишуть на сторінці громади.

На початок