Повторення найбільшої поразки та інші статистичні провали України після розгрому в Мадриді АР

Фурія Роха сильно зіпсувала статистику команді Андрія Шевченка.

6 вересня збірна України, яка виходила на матч у статусі лідера групи, зазнала виїзної поразки 0:4 від Іспанії. Ось сумні цифри для "синьо-жовтих" за слідами поєдинку в Мадриді.

Власне, рахунок

Збірна України повторила свій антирекорд найбільших поразок в історії. Вже вдруге з рахунком 0:4 команду деморалізувала збірна Іспанії (вперше - на чемпіонаті світу-2006). А до цього такі ж цифри показувало табло матчу з Хорватією (кваліфікація Євро-1996).

Прокляття "Червоної фурії"

Українці не зуміли переламати статистику протистоянь зі збірною Іспанії. У п'яти попередніх матчах між суперниками Україна жодного разу не перемагала: одна нічия та чотири перемоги іспанців.

Невтішне "досягнення" Шевченка

Андрій Шевченко зазнав найрозгромнішої поразки за період перебування на тренерському містку збірної. До цього українці програвали лише з різницею у три м'ячі - у листопаді 2018 року збірній Словаччини (1:4) у рамках першого розіграшу Ліги націй.

Іспанія-Україна. Три антирекорди "синьо-жовтих" після розгрому в МадридіАР

Іспанія-Україна. Три антирекорди "синьо-жовтих" після розгрому в Мадриді

Перервана серія

Поразка в Мадриді ще й перервала приголомшливу безпрограшну серію "синьо-жовтих", яка становила 12 матчів. Востаннє підопічні Шевченка зазнавали гіркоти поразок в уже згаданому поєдинку зі Словаччиною в 2018 році. Після того на рахунку України було 8 перемог та 4 нічиї.

• Національна збірна України виступає в четвертій групі дивізіону А Ліги націй УЄФА-2020/2021 разом із командами Швейцарії, Іспанії та Німеччини.
  • У першому турі українці вдома обіграли збірну Швейцарії з рахунком 2:1 й очолили квартет.
  • Після двох турів на першому місці групи перебуває збірна Іспанії (4 очки). Україна опустилася на друге місце (3), Німеччина - третя (2), Швейцарія - аутсайдер квартету (1).
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start