Чотири сухі м'ячі. Україна розгромно програла Іспанії в Лізі Націй УЄФА

Чотири сухі м'ячі. Україна розгромно програла Іспанії в Лізі Націй УЄФА AP

Україна в Мадриді програла Іспанії з рахунком 0:4.

Україна поїхала в гості до Іспанії у статусі лідера групи А4 Ліги Націй УЄФА. При цьому в п'яти попередніх матчах між національними збірнами Україна ніколи не обігрувала Іспанію: одна нічия та чотири перемоги іспанців.

Результат Іспанія - Україна, по суті, визначився уже на перших хвилинах: на другій хвилині 17-річній Ансу Фаті заробив пенальті у ворота Андрія П'ятова, який реалізував Серхіо Рамос. Україна ніяк не могла перехопити ініціативу в матчі, а на 29-й хвилині матчі Іспанія забила вдруге: дубль оформив Серхіо Рамос.

А ще за три хвилини іспанці остаточно добили синьо-жовтих: Ансу Фаті, найбільш помітний гравець матчу, забив дальнім ударом від штанги. До кінця першого тайму Україна створила один напімомент, Богдан Михайличенко пробив прямо у воротаря Давіда Де Хеа.

У другому таймі Іспанія контролювала хід матчу, а на останніх хвилинах забила четвертий гол - Ферран Торрес довів рахунок до 4:0.

Іспанія обіграла Україну з рахунком 4:0, як і на чемпіонаті світу в 2006 році.

У паралельному матчі Швейцарія та Німеччина зіграли внічию 1:1, тож Україна на другому місці в групі А4 Ліги Націй УЄФА.

Іспанія - Україна 4:0

Голи: Рамос, 3 (пен.), 29, Фаті, 32, Торрес, 84

Швейцарія - Німеччина 1:1

Голи: Відмер, 58 - Гюндоган, 14

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start