Футбольний клуб "Буковина" на виїзді переміг харківського "Металіста"

Світлина ілюстративна. Василь Палагнюк. Фото: Facebook / ФСК Буковина

Футбольний клуб "Буковина" на виїзді переміг харківського "Металіста". Гра закінчилась з рахунком 2:3. Матч відбувся 4 листопада на стадіоні "Авангард" в Ужгороді. Гра перервалась на майже три години через повітряну тривогу.

Про це стало відомо з трансляції Професіональної футбольної ліги України на You Tube.

Рахунок на 20-ій хвилині відкрив Віталій Фарасєєнко, який забив гол у ворота "Металіста". Це вже четвертий забитий мʼяч Віталія у нинішньому сезоні.

Євгеній Рязанцев на 30-ій хвилині зрівняв рахунок. Євгеній Ісаєнко на 51-ій хвилині матчу забив гол у ворота "Буковини"

Футболіст "Буковини" Василь Палагнюк на 83-ій хвилині матчу зрівняв рахунок до 2:2. А на 85-ій хвилині Палагнюк забив ще один гол у ворота "Металіста".

Що відомо про футбольний клуб "Буковина"

• "Буковина" – єдина в області футбольна команда, яка виступає на професійному рівні.
  • У попередньому сезоні у "Буковини" змінився президент – ним став підприємець Андрій Сафроняк. Попередній очільник клубу Вадим Заєць покинув пост у грудні 2021 року. Він очолював клуб із лютого 2019 року.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]