У Полтаві організували зустріч з рідними військовослужбовців

У Полтаві організували зустріч з рідними військовослужбовців

Зустріч з рідними військових у Полтаві
Суспільне Полтава

3 листопада у Полтавській міськраді організували зустріч з родичами військовослужбовців. Говорили про надання статусу учасника бойових дій, отримання пільг на комунпослуги для військових та членів їхніх родин, соціальні послуги.

Куди звертатись якщо воїн зник безвісти

Обговорювали, зокрема, і як потрібно діяти та куди звертатись рідним військовослужбовця, який зник безвісти. Про це розповів Суспільному начальник групи цивільно-військового співробітництва 116-ї бригади ТРО Максим Кириленко.

Максим Кириленко, начальник групи цивільно-військового співробітництва 116 бригади ТРО
Максим Кириленко, начальник групи цивільно-військового співробітництва 116 бригади ТРО. Суспільне Полтава
"Якщо ви отримали сповіщення, що ваш родич є безвісти зниклим, вам потрібно написати заяву до національної поліції. Треба зробити витяг з ЄРДР, потім слідчий робить направлення на здачу ДНК рідних. Можуть здати або батьки, або діти. Потім потрібно зробити заявку до координаційного штабу про особу зниклу безвісти і зробити витяг з реєстру безвісти зниклих. Потім звернутись до Міжнародного комітету Червоного Хреста. І потрібно звернутись до ТЦК для написання відповідних заяв (форму зразка нададуть) для того, щоб родина отримувала нарахування, поки проходять пошуки даного військовослужбовця", — каже начальник групи 116-ї бригади ТРО Максим Кириленко.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок