На війні з РФ загинули бійці з чотирьох громад Кіровоградщини

На війні з РФ загинули бійці з чотирьох громад Кіровоградщини

На війні з РФ загинули бійці з чотирьох громад Кіровоградщини
Колаж: Суспільне Кропивницький

На війні з РФ загинули Ігор Дідур з Підвисоцької громади, Микола Щербина з Онуфріївської, Дмитро Спасібо з Гайворонської, Сергій Демиденко та В'ячеслав Печенюк зі Знам'янської громади Кіровоградської області.

20 жовтня біля села Кліщіївка Бахмутського району на Донеччині загинув Ігор Дідур, 1984 року народження, із села Нерубайка Підвисоцької громади Голованівського району. Це інформація від голови громади Віктора Лозінського. Про дату, час та місце прощання з бійцем повідомлять додатково.

Ігор Дідур Нерубайка загиблий
Ігор Дідур. Фото: Facebook Підвисоцької територіальної громади

31 жовтня біля села Терни Краматорського району Донецької області загинув водій гармати самохідного артилерійського дивізіону, солдат Микола Щербина, 1974 року народження, із селища Павлиш Онуфріївської громади Олександрійського району. Це інформація від голови громади Віталія Берези. Про дату, час та місце прощання з військовим повідомлять додатково.

Микола Щербина загиблий з Павлиша
Микола Щербина. Фото: Facebook Онуфріївської селищної ради

31 жовтня, у свій 54-й день народження, біля села Чарівне Бериславського району Херсонської області загинув водій-кранівник інженерно-технічного взводу Дмитро Спасібо з Гайворонської громади Голованівського району. За інформацією голови громади Романа Волуйка, військовий народився 31 жовтня 1969 року в селі Підвисоке. Мав освіту екскаваторника, працював начальником виробництва на одному з підприємств громади. Виховав двох дітей, допомагав з вихованням десятьох онуків. Мобілізували чоловіка 15 лютого 2023 року.

Дмитро Спасібо Гайворон загиблий
Дмитро Спасібо. Фото: Facebook Гайворонської міської ради

4 листопада Знам’янська громада Кропивницького району прощатиметься з двома загиблими військовими.

У селищі Знам’янка Друга прощатимуться із 30-річним бійцем бригади "Кара-Даг" Сергієм Демиденком, який загинув 26 жовтня. Це інформація від радника міського голови Знам’янки Володимира Мухурова.

У місті Знам’янка прощатимуться з 33-річним водієм відділення забезпечення взводу обслуговування та матеріально-технічного забезпечення танкової роти В’ячеславом Печенюком. За інформацією міського голови Володимира Сокирка, військовий мав відзнаку командувача Національної гвардії України – нагрудний знак "За доблесну службу". Загинув 30 жовтня під час виконання бойового завдання біля села Вербове Пологівського району Запорізької області.

Сергій Демиденко та В'ячеслав Печенюк Знам'янська громада загиблі
Сергій Демиденко (ліворуч) та В'ячеслав Печенюк (праворуч). Фото: Facebook Знам'янської міської ради

На початок