Херсонський "Кристал" пройшов до наступного етапу Кубка України з футболу

Херсонський "Кристал" пройшов до наступного етапу Кубка України з футболу mfckrystal.com

Муніципальний футбольний клуб "Кристал" у першому попередньому етапі Кубка України з футболу на виїзді впевнено обіграв футбольний клуб "Нікополь" із рахунком 1:3.

Взявши ініціативу у свої ноги з перших секунд матчу, херсонці вже на 1-й хвилині заробили право пробити пенальті - рукою у своєму штрафному майданчику зіграв один із захисників команди-господаря поля. 11-метровий удар впевнено реалізував Максим Крутін.

Таким чином, з першої ж хвилини матчу херсонці повели у рахунку.

Протягом усієї гри саме херсонці диктували хід поєдинку, практично весь ігровий час домінуючи на полі. Ігрова перевага та впевненість принесли херсонцям результат ще у першому таймі - на 18-й хвилині у воротах "Нікополя" розписав Станіслав-Нурі Малиш.

До кінця першого тайму господарі мали кілька можливостей зменшити відставання, проте їхнім ударам бракувало або влучності, або сили.

Така ж ситуація спостерігалась й протягом другого тайму, в якому знову перевагу мали гості з Херсона, за винятком поодиноких контратак нікопольців. Лише у другій половині другого тайму господарям вдалося відновити інтригу в матчі - рахунок 1:2 на табло встановив Владислав Омельченко.

Господарі, повіривши у можливість відквитати іще один гол і зрівняти рахунок, спробували перебрати ініціативу в матчі на себе, проте дуже швидко поплатилися за це, пропустивши стрімку контратаку херсонського "Кристала", яка завершилась голом Івана Гливого. Саме з рахунком 1:3 на користь херсонської команди матч й закінчився.

Таким чином, херсонський "Кристал" в одноматчевому протистоянні обіграв ФК "Нікополь" й пройшов до наступного етапу Кубка України з футболу сезону 2020/2021.

Запис прямого ефіру матчу можна переглянути за посиланням.