Загинули на Харківщині. У Кропивницькому попрощалися з Андрієм Ткачуком та Ігорем Лабудіним

Загинули на Харківщині. У Кропивницькому попрощалися з Андрієм Ткачуком та Ігорем Лабудіним

Загинули на Харківщині. У Кропивницькому попрощалися з Андрієм Ткачуком та Ігорем Лабудіним
У Кропивницькому попрощалися з Андрієм Ткачуком та Ігорем Лабудіним. Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому попрощалися з двома військовими, які загинули на російсько-українській війні. Це – Андрій Ткачук та Ігор Лабудін. Обидва воїни загинули біля села Синьківка Харківської області.

Вшанувати пам'ять бійців рідні, друзі, знайомі, бойові побратими та посестри прийшли на Далекосхідне кладовище.

Андрій Ткачук народився у Кропивницькому. У технічному університеті здобув освіту менеджера. Однак своє життя вирішив поєднати з військовою службою. Пройшов шлях від солдата до офіцера, розповіла подруга родини Надія Бариш.

"У 2014 році він пішов добровольцем в АТО, воював на передовій. Коли захворіла його мама, то перевівся у військову частину на Кіровоградщину".

Зі слів жінки, коли розпочалося повномасштабне вторгнення Росії, Андрій добровольцем став на захист України.

"Його направили на бойове завдання під Київ. Там він потрапив в оточення, був поранений. Вийшов звідти, вилікувався. Хоч у нього в нозі залишилася частина уламку, Андрій знову пішов добровольцем на фронт".

Андрій Ткачук загинув 21 жовтня. Йому було 45 років.

Андрій Ткачук.
Андрій Ткачук загинув 21 жовтня на Харківщині. Колаж: Суспільне Кропивницький

Ігор Лабудін народився в місті Суми, у дошкільному віці з батьками переїхав в Кропивницький. Здобув професію бульдозериста, працював за спеціальністю. З 2005 року – слюсарем на підприємстві. У вільний час займався художнім куванням та створював вироби з дерева, розповів зять бійця Олег Шевцов. У перший день повномасштабного вторгнення пішов до військкомату. Служив на посаді стрільця-снайпера механізованої роти.

"Спочатку він воював на Запорізькому, потім була Дружківка на Донецькому напрямку. Після – Синьківка Харківської області. Там він і загинув 22 жовтня внаслідок мінометного обстрілу".

Ігорю Лабудіну було було 57 років.

Ігор Лабудін.
Ігорю Лабудіну було 57 років. Колаж: Суспільне Кропивницький

На початок