В Одесі фельдшеру, який зробив зауваження, завдали три ножові поранення

В Одесі фельдшеру, який зробив зауваження, завдали три ножові поранення

Фельдшер третьої підстанції екстреної медичної допомоги Одеси отримав три ножові поранення. Це сталось після того, як він зробив зауваження, двом чоловікам, які вдерлися у заклад і нецензурно лаялися. Подія трапилась вранці 29 жовтня.

Про таке повідомили на сторінці Центру екстреної медичної допомоги Одеської області у Facebook.

Пораненого госпіталізували. Нині поліція шукає нападників, розповіли медики.

"Сьогодні рано-вранці на третю підстанцію екстреної швидкої допомоги в м.Одесі вдерлися двоє невідомих. Вони галасували, нецензурно лаялися, а після зауваження, яке їм зробив наш фельдшер підстанції, один з них наніс йому три ножові поранення. Після цього обидва втекли", — описали подію на сторінці центру.

У повідомленні нагадали, що у парламенті досі не розглянули законопроєкт, зареєстрований у 2021 році, який удосконалює правовий захист працівників екстреної медичної допомоги під час виконання службових обов’язків.

"Щороку ми фіксуємо десятки нападів, погроз та інших злочинів на адресу наших колег. У результаті, медики не відчувають себе захищеними, а вкупі з важкою цілодобовою роботою та низьким рівнем оплати праці це знижує мотивацію працівників і призводить до кадрових проблем", — йдеться у дописі.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок