Шмигаль заявив, що всі гроші з Фонду боротьби з COVID-19 розподілені

Шмигаль заявив, що всі гроші з Фонду боротьби з COVID-19 розподілені

Шмигаль заявив, що всі гроші з Фонду боротьби з COVID-19 розподілені
. УНІАН

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що всі 66 млрд гривень, які були закладені у Фонд боротьби з коронавірусом, розділені за потребою.

"Фонд на боротьбу з COVID-19 і його наслідками розподілений повністю, є відповідні відсотки використання коштів, тобто проплати через казну. Фонд розписаний, є можливість перерозподілу в разі необхідності всередині цих коштів, але це буде робитися за участі бюджетного комітету, Верховної ради, якщо така необхідність буде виникати", — сказав він.

Читайте також: Фонд боротьби з COVID-19. На що пішли кошти та чи дійсно він був потрібен

Перший заступник міністра фінансів про використання коштів Фонду Денис Улютін додав, що нині касові видатки із розподіленого фонду станом на 1 вересня склали 19,1 млрд гривень.

"Вже 65,96 млрд розподілено", — додав Улютін.

Що відомо

  • У кінці липня Кабінет міністрів повідомив, що розподілив 66 мільярдів гривень з Фонду боротьби з COVID-19 на забезпечення медиків, фінансування фонду безробіття та реконструкцію доріг.
  • Напередодні 1 вересня ексміністерка освіти і науки Ганна Новосад заявила, що система освіти не отримала нічого із Фонду боротьби з COVID-19, хоча навесні витрати на освіту заради фінансування цього Фонду були скорочені на 5 мільярдів гривень.
На початок