"Це рішення, яке заслуговує на повагу": у Полтаві попрощалися з бійцем Олександром Васильєвим

"Це рішення, яке заслуговує на повагу": у Полтаві попрощалися з бійцем Олександром Васильєвим

Загиблий
Суспільне Полтава

У Полтаві в Свято-Успенському соборі влаштували церемонію прощання з захисником України Олександром Васильєвим. Прикордонник загинув 23 жовтня 2023-го року біля селища Курдюмівка на Донеччині. Там боєць отримав поранення несумісні з життям.

Про це Суспільному повідомив начальник групи морально-психологічного забезпечення міського терцентру комплектування Сергій Шкурупій.

"Це просто рішення, яке заслуговує на повагу. Воно не оскаржувалось і не обговорювалось", — говорить родич загиблого Олександра Васильєва Віталій Улибін.

"Це рішення, яке заслуговує на повагу": у Полтаві попрощалися з бійцем Олександром Васильєвим
Воїну був 51 рік. Суспільне Полтава

Так про рішення Олександра Васильєва захищати Україну говорить його родич Віталій Улибін. Сьогодні із бійцем прощаються у Свято-Успенському соборі Полтави.

"Він завжди був веселий, завжди був душею компанії. Ніколи не хвилювався, завжди був життєрадісний. Один з небагатьох, який пішов в перші дні захищати нашу батьківщину", — каже друг загиблого Олександра Васильєва Ігор Процай.

У Полтаві прощаються із прикордонником Олександром Васильєвим, який загинув на війні
Прощання влаштували у Свято-Успенському соборі Полтави. Суспільне Полтава

"16 березня (2022-го року – ред.) він вже поїхав. Коли оголосили про повномасштабну (війну – ред.), він пішов до військкомату, як і всі, і одним з перших він поїхав захищати країну", — розповідає родич загиблого Олександра Васильєва Віталій Улибін.

51-річний сержант служив інспектором прикордонної служби. До призову він більше двадцяти років працював помічником бурильника, розповіла його колега Тамара Тєрєхова.

"Він завжди був на позитиві, завжди приходив на допомогу. В роботі він був великим трудівником.Дуже складна в них робота – в полі. Але вони завжди трудяться для своїх сімей", — каже колега загиблого Олександра Васильєва Тамара Тєрєхова.

У Полтаві прощаються із прикордонником Олександром Васильєвим, який загинув на війні
На панахиду прийшли рідні, друзі та побратими воїна. Суспільне Полтава

Загинув боєць поблизу селища Курдюмівка на Донеччині. Там відбулося зіткнення з підрозділом російських військ. Олександр отримав поранення несумісні життям, повідомив начальник групи морально-психологічного забезпечення міського терцентру комплектування Сергій Шкурупій.

"23 жовтня нам повідомили, що вони потрапили під мінометний обстріл на вогневій позиції під час виконання завдання. Вони тільки вийшли на позиції, туди треба було йти п’ять кілометрів пішки, до позиції. І фактично вони до неї не дійшли, тому що їх накрили мінометами", — розповідає родич загиблого Олександра Васильєв Віталій Улибін.

Поховали захисника на Затуринському кладовищі. У нього лишилися мати, дружина, дочка та прийомний син.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

На початок