Новий поділ на карантинні зони: що зміниться в Одеській області

Новий поділ на карантинні зони: що зміниться в Одеській області

Новий поділ на карантинні зони: що зміниться в Одеській області
. Ілюстративне фото

Новий поділ міст за епідемічними зонами затвердили 3 вересня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов у Telegram.

До "червоної" зони увійшов Болградський район та залишилися міста Біляївка та Ізмаїл, решта регіону поділилася на “помаранчеві”, “жовті” та “зелені” частини.

До “помаранчевої” зони поширення COVID-19 потрапили Біляївський та Ізмаїльський райони Одеської області. Також у "помаранчевій" зоні залишилися місто Чорноморськ, Болградський, Овідіопольський і Тарутинський райони.

У "жовтій" зоні опинилися: міста Одеса, Білгород-Дністровський, Теплодар, Южне, а також Арцизький, Березівський, Іванівський, Кодимський, Лиманський, Савранський та Саратський райони Одеської області.

Місто Подільськ, яке раніше було у "жовтій" зоні, потрапило до "зеленої".

Решта населених пунктів залишилися в “зеленій” зоні. Новий поділ почне діяти з опівночі 7 вересня.

Зазначимо, регіон може потрапити до "жовтої" зони, якщо протягом 5 днів показники інфікування змінюються, а завантаженість ліжок коливається від 5% до 50%. Натомість у разі, якщо пацієнти з COVID-19 займатимуть понад 50% місць у лікарнях регіону, в області запровадять "помаранчевий" ризик небезпеки.

Якщо ж в регіоні фіксуватимуть зростання кількості інфікованих на COVID-19, а в лікарнях завантаженість ліжок перевищить 75%, там запровадять "червоний" рівень.

Додамо, у "жовтій" зоні заборонили діяльність нічних клубів та закладів харчування з 00:00 до 07:00, обмежили проведення масових заходів у закладах харчування (не більше 20 людей) та обмежили роботу хостелів та установ соцзахисту для людей похилого віку, які знаходяться у зоні ризику.

У "помаранчевій" зоні обмежили: діяльність закладів харчування (наповненість не більше 50% посадкових місць), перевезення пасажирів (не більше 50% сидячих місць), діяльність закладів розміщення (окрім готелів), планові госпіталізації в лікарнях, роботу спортзалів та закладів культури, прийом нових змін у дитячі табори. А також діють обмеження на масових заходах: 1 людина на 100 квадратних метрів та не більше 220 людей загалом.

В "червоній" зоні заборонили: роботу громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів.

Читайте також

На початок